Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit reagálnál, ha a párod az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit reagálnál, ha a párod az interneten neked adná ki magát és a saját nemével flörtölne így?

Figyelt kérdés

2022. márc. 6. 09:54
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szakítás
2022. márc. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
49%
Honnan tudnám meg?
2022. márc. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem akkor esne le hogy egy pszichopata
2022. márc. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
52%
Meglepődnék mert nincs pàrom..
2022. márc. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
31%

A régi az csinàlta meg összepàrositotta a telokat lehallgatott.. de hiszek ő nek hogy nem olyan okos..ha meg igen max azt làtja hogy igaza volt a kutyànak se kellek én meg bennragadtam a multba-de ezeket eddig is tudta.


Ami körülöttem van az az Ő műve mert ő okos bb nem tudna ilyen sztorikat gyàrtani

2022. márc. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
A számítógépéről
2022. márc. 6. 10:06
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Szakítanék több okból is.

Egyrészt megbízhatatlan, másrészt nőkkel hetyeg a neten, harmadrészt, mindezt úgy, hogy engem illetve a nevem és az adataim, képeim használja fel. Kinek kéne egy ilyen férfi? Valószínűleg utána mennék, hogy lehet-e ezért feljelenteni, ha igen, még a szakítás napján ezt is megtenném.

2022. márc. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Férfiakkal hetyeg*
2022. márc. 6. 11:30
 9/10 anonim ***** válasza:
Remélném, hogy jó ízlése van.
2022. márc. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a hűség tekintély. Gyakorlatilag az én tekintélyem gyalázza, az én imidzsem rombolja és engem tesz szánalmassá azért, mert képtelen felvállalni, hogy buzı. Ehhez csak gratulálni tudnék.
2022. márc. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!