Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők miért nem mutatnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

TTP80 kérdése:

A nők miért nem mutatnak saját elhatározásból akt képeket és a férfiak miért ezzel indítanak az internetes ismerkedés során?

Figyelt kérdés
Tisztelet a kivételnek...
2018. júl. 16. 10:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Azok a férfiak, akik a "szia" után már a farkukat küldik saját magukból indulnak ki. Úgy gondolják, hogy ha ők begerjednének arra, ha egy nő küldene magáról ismeretlenül egy intim fotót, akkor a nő is biztos begerjed majd egy ismeretlen farokra.


A nőknél (legtöbb esetben) a szexualitáshoz mélyebb ismeretség, vonzódás, bizalom szükséges. Szerintem rengeteg nő küld meztelen képet a barátjának, férjének, de nagyon kevés küld ismeretlen vagy alig ismert pasiknak. Mindig benne van a pakliban, hogy az alig ismert pasi közzé teszi a képeket, megmutatja másoknak, stb, ami egy nő számára kellemetlen helyzeteket szülhet, megalázó lehet.

2018. júl. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Aki kukifit küldd, az nem ismerkedni akar elsősorban.

Kicsavarodott logika ez:

Sok nő látta a péniszét, és ez izgatja. Semmivel se jobb ez, mint a ballonkabátos mutogatós bácsik este a parkban.

Itt gyakorin hetente-kéthetente betalál egy ilyen, de van, aki internetről lopott gigakuki-fotóval próbál lenyűgözni.

Nevetségesek, perverzek.

27n

(Nem kérek kukifit, köszi)

2018. júl. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem pl volt olyan, hogy laza kapcsolatot kerestem, es kuldtem ruhas fotot egy pasinak. Erre visszairta, hogy tetszem az xy haverjanak is es benne lennek e egy harmasban...


Szoval melyebb ismeretseg nelkul en nem fogok senkinek aktot kuldeni. Megmutathatja elkuldheti akarkinek,feltoltheti barhova. Amugy azt se ertem, hogy a farokkep kuldozgetes hogy nem sorvadt el evoluciosan xD, mert sztem kb 100bol 1x ernek vele celt. Valaki hallott mar olyat h egy no erre pozitivan reagalt?!

2018. júl. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előzőekkel. Plusz, egy nőnek nagyobb felelősség, ha kikerül valahova, a munkájába is kerülhet. Férfiakat ez a veszély nem igazán fenyegeti, nem nagyon hallottam olyan esetről hogy farokfotó miatt kirúgtak valakit.
2018. júl. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem minden férfi kezd ezzel. Aki sztem komolyan gondolja a párkapcsolatot, és nem mellékest keres, azoknak a többsége nem ezzel kezd.


Én meg nőként azért nem küldök aktképet, mert nem vagyok hülye. Még a páromnak sem, akivel 6 éve együtt vagyok, mert mi a garancia rá, hogy nem lopják el a gépét, és nem kerülök ki 2 nappal utána vmi napiszarhoz hasonló helyre vagy prostis oldalra. De főleg nem olyasvkinek, akit alig ismerek... hogy aztán majd elküldje a haverjainak meg ezzel vagánykodjon a neten, aztán terjedjen... nem készülök ingyenélő instagramsztárnak, nekem hátrány az, ha ilyen fotók kerülnek ki rólam, beazonosíthatóan.

2018. júl. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Pedig szoktak, max. nem neked (meg nekem se, mert nem ismerkedek online, de pl. egy jó barátomnak rendszeresen küldözgetnek kérés nélkül is). :P
2018. júl. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!