Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehetne ezt végre megérte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetne ezt végre megértetni vele?

Figyelt kérdés

Havi egyszer előfordul, hogy beül meginni egy sört a kocsmába. Ilyenkor szokitt írni nekem, hogy tudjam hol van. Ezért is könyörögni kellett, viszont ezek az alkalmak általában órákig tartanak. Ami nem baj, örülök, ha jól elvan, viszont ilyenkor mindig mondja "mindjárt otthon leszek". Nem kérem vagy követelem, hogy jöjjön. Magától mondja ezt. A mindjárt azonban 2 vagy 3 örát is szokott jelenteni, ami zavar. Ilyenkor felhívom mizu, ugyanezt mo dja majd megint órákig semmi. Nem értem, minek mondja, hogy mindjárt jön, ha amúgy meg nem.

A másik, mikor egy ilyen kocsmai dumálás alkalmával hazajön, jobbnál jobb ötletei vannak. Most vettem házat, a kocsmai öregek meg mindennel telibeszélik a fejét. Nincs berúgva, nem részeg, de így kicsit becsuccsentve ő azt hiszi mindenhez is nagyon ért. Pedig sajnos nem ez a helyzet. Később be szokta látni, hülyeség lett volna ez meg az az elképzelés, de akkor és ott nem, mikor nekem ezt előadja. Hisztizik olyankor, mert én nem hallgatom meg őt, puffog és csak azért is kekeckedik. Mit csináljak vele? Később megbán mindent, de nekem ez így havonta már idegesítő.


2022. márc. 6. 11:42
 1/2 anonim ***** válasza:
87%

Először is: ha elmegy sörözni, akkor csak annyit kérj, hogy írjon, ha elindult. Vagy egyáltalán ne hívd. Te is tudod, hogy 2-3 órát elvan, teljesen felesleges. Valószínűleg olyan jól beszélget, hogy elveszti az időérzékét.

Amikor hazaér, akkor hallgasd meg. Nahát, érdekes, stb. A végén egy jól van, aludjunk, holnap megbeszéljük.

Nem kell kötözködni. Hagyd rá, reggelre kialussza. Ő okosra issza magát. Van ilyen.

2022. márc. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Kell a privát tér mindenknek
2022. márc. 6. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!