Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan tudnám végre megértetni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám végre megértetni a párommal, hogy szükségem van az előjátékra nekem is?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Több, mint 2 éve élünk együtt a párommal és az elmùlt egy évben nagyon sok konfliktusunk volt a szex miatt. Én minden alkalommal orálisan kényeztetem őt, felvezetem a szexet de ő nem csinálja nekem. Semmilyen formában..Nagyon sokszor próbáltam már vele beszélni erről és mindig összeveszés a vége mert nem hajnaldó megérteni hogy nekem ez fontos. Azon a véleményem van, hogy egy nőnek ez nem jár minden alkalommal.. és amikor csinalja akkor is én érzem kellemetlenül magam mert annyira latszik hogy nem akarja. Beszéltem mar vele errol, volt hogy en sem csinaltam neki sokaig de semmi nem használ. Egyéb ötlet?

Ferfiak valaszat is szivesen varom hogy szerintuk mi lehet az oka ennek?Koszonom!

Egyebkent fiatalok vagyunk, én 21 ő 27 éves.


2018. jún. 16. 22:52
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Akartam írni normális tanácsot, de aztán elolvastam ezt:

"Azon a véleményem van, hogy egy nőnek ez nem jár minden alkalommal.. " - vagy megbeszélitek a dolgot, vagy jobb, ha keresel mást, mert a barátod egy paraszt.

2018. jún. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
83%
Ha annyi eszed van,hogy egy ilyen vadbarommal vagy akkor megérdemled amit kapsz^^
2018. jún. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
48%
Ha jol veszem ki a kerdesedbol hozzakoltoztel, cserebe megdug ahogy neki tetszik. Megis mit varsz egy ilyen kapcsolattol, orulj hogy nem kell alberletet fizetned.
2018. jún. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Leírom de ne sértődj meg: önző szar... Ha ő nem csinálja neked miért kellene? Ez ennyi.
2018. jún. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
60%
19 evesen azt hitted hogy te majd megmutatod anyadeknak hogy milyen onallo vagy, lakhelyert cserebe szexelsz..... itt az ideje hazakoltozni apucihoz.
2018. jún. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
3. Valaszoló : nagyon mellé lőttél mert albérletben vagyunk, es semennyire sem fuggok tole. Egyebkent te normalis vagy?:D
2018. jún. 16. 22:59
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Szépen pattanj meg ettől a kreténtől.

Egy igazi suttyó paraszt

2018. jún. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Ne alázd már magad egy ilyen alak mellett...jesszus.
2018. jún. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Nem tudom egyeseknek honnan jott az hogy en penzert szexelek vele..meg o tart el.

Egyreszt neki sincs lakasa meg nekem sem meg, kozos alberletet fizetunk.

Es senkinek nem kell megmutatnom, hogy onallo vagyok mert a szuleim ezt mar tudjak eleg reg, hogy meg tudok allni a sajat labamon.

A tobbi kommentelonek koszonom.

2018. jún. 16. 23:07
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Ennél az alaknál sokkal jobbak, megértőbbek, a nőre is figyelő pasik vannak szabadon! Válassz közülük, ezt a tajparasztot meg hagyd a fenébe!
2018. jún. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!