Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Önző vagyok? Kb. egy évre ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Önző vagyok? Kb. egy évre ki tudnék vele menni, de ez függ bizonyos körülményektől, attól főleg, hogy melyik városba megy?

Figyelt kérdés

A barátom kimegy külföldre. Nagyon szeretne menni szóval nem tarthatom vissza. A város, ami nekem a legjobb lenne abból a szempontból, hogy vele maradjak és hogy ő is ki tudjon menni külföldre az ő listáján a negyedik helyen van kb.

Önzőség lenne megkérni, hogy válassza azt?


2022. márc. 6. 14:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha már te vele mész, szerintem nem lenne önző közösen dönteni, ez alap lenne.
2022. márc. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha te is vele mész, akkor közös döntés. Ha van egy listája, amiből nem is annyira rossz helyen van egy város, ami neked is megfelelne, akkor nem, nem önzőség ezt kérni. (Tehát nem azt kéred, hogy egy szóba sem jöhető helyre menjetek).
2022. márc. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

igen, de én csak egy évre mennék miatta...többre nem tudnék

ő 3 évre menne

2022. márc. 6. 14:47
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
És akkor ő mi?
2022. márc. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
85%
3evre megy? Szet fogtok menni 80%
2022. márc. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, de tudja, hogy ha nem abba a városba megy, ami neked is jó lenne, akkor nyilván te nem fogsz tudni vele menni. Ennek ellenére mégis ki akar menni három évre.

Ennek itt a vége, már csak a srác hozzáállása miatt is.

Nem érdekli a kapcsolatotok, nem tart egyenlő félnek, nehogy kimenj külföldre egy ilyen ember után.

Inkább építsd az életedet-nélküle.

2022. márc. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
53%
5.-nél az igazság.
2022. márc. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
lehet, de nem ez volt a kérdés
2022. márc. 6. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!