Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szoktatok hallgatni a megérzés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktatok hallgatni a megérzéseitekre?

Figyelt kérdés
Úgy érzem a párom hazudik, szembesítettem, ő meg csak magyarázkodik. Nincs rá bizonyítékom, egyszerűen csak érzem.
2022. márc. 6. 17:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én szoktam rá hallgatni, de többszörösen is bebizonyosodott, hogy jók is a megérzéseim. Hajszálpontosak. Viszont akár bízol bennük, akár nem, célszerű ésszel és asszertiven kommunikálva megoldani a kérdést.
2022. márc. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
28%

Egy korábbi nőm piszok dühös volt rám egyik reggel ébredéskor.

Amikor megkérdeztem, miért, akkor nagy nehezen kibökte, hogy megcsaltam őt az álmában.


Ő is csak érzett.

2022. márc. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

2 te tök másról beszélsz


Én egyébként igen. Az évek alatt ha figyelek, az ember ki tudja tapasztalni, mennyire bízhat meg a megérzéseiben.. legtöbbször valósak. De ezt is lehet “edzeni”, és egyre jobban tudni fogod, mikor szabad hinnem neki.


A megérzés nem ezotéria, az agyuk sokkal több infót fogad be nap közben mint amit felfogsz tudatosan. Ezekből a tudat alatti/nem tudatos morzsákból jön a megérzés. Amire nem figyelsz nap közben kifejezetten, vagy nem akarsz, de attól még valahol ezek az információ korszak elraktározódnak benned.


Természeten nem minden esetben helyesek, itt jön képbe az erős önismeret, tapasztalat a sajàt érzéseiddel kapcsolatban.

2022. márc. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
89%
Igen. Pontosak szoktak lenni.
2022. márc. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

En igen. Nekem sok esetben nem konkrét megérzésem van, hanem inkább "valami nem stimmel", "valami más", "ebben most volt valami/több volt". Ez lehet jó is meg rossz is. Aztán lehet, hogy ezek később konkretizálódnak.


Néha van olyan, hogy az embereken vélek feldezni dolgokat, pl nem rég volt olyan hogy egy ismerősöm testbeszéde olya volt, (lehet ez már kicsit más téma) hogy mintha akart volna még mondani valakit de inkább meggondolta magát. Pontosabban ott akkor ezt a benyomást keltette bennem, de rögtön.


Összességében hiszek ezeknek, mert sok esetben derült ki hogy igaz volt, vagy legalábbis volt alapja. Illetve szerintem ezek ösztönök, nem véletlenek. Szóval igen, hiszek.

2022. márc. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!