Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Más pasi is megnéz ilyeneket? ...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más pasi is megnéz ilyeneket? Engem ez zavar a legjobban hogy pont nálam kell ilyet nézni..

Figyelt kérdés
Meg nem élünk együtt a barátommal általában péntektől vasárnapig szoktunk együtt lenni be léptem a facebookjába és még néztem a meg nézett videóit és fürdő ruhás nők voltak ott meg ilyen segges nők.. És tegnap nézte amikor nálam volt.

2022. márc. 6. 22:19
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%

10-re:

Inkább magadnak hozd fel, hogy ne nézegesd az FB-követéseit meg a böngészési előzményeit.

Amúgy, ha hosszú távú lesz ez a kapcsolat és összeköltöztök, akkor hogy képzeled, hogy ne nálad nézze????

2022. márc. 7. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Kevésnek érzem magam amikor látom hogy ilyen csajokat néz követ
2022. márc. 7. 10:51
 13/17 anonim ***** válasza:
38%
Mégis veled van és nem velük.
2022. márc. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Rá kérdeztem szépen.. Letagadta azt mondta hogy minek nézne ilyet ha nálam van...
2022. márc. 7. 12:38
 15/17 anonim ***** válasza:
Lehet csak tekergette, pár ilyen be van követve neki azt fel se tűnt neki.
2022. márc. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
36%

"Kevésnek érzem magam amikor látom hogy ilyen csajokat néz követ"


Tehát a kóros önbizalomhiányod miatt ne nézzen ilyet?


Hát, így elérheted, hogy a végén tényleg nem fogsz kelleni neki. De nem a külsőd miatt, hanem azért, mert olyan vagy, mint az orwelli gondolatrendőrség.

2022. márc. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
52%
Nem kell ahhoz önbizalomhiány, hogy ha megalázóan viselkednek veled, akkor azt megalázónak érezd.
2022. márc. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!