Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek azzal ha az exnőjébe szerelmesebb volt, mint belém valaha lesz?

Figyelt kérdés
29/N vagyok, a párom 31/F. Körülbelül fél éve ismertem meg, de elég lassú mederben folyt az ismerkedésünk, így csak 3 hónapja vagyunk párként együtt. Egyelőre nem mondanám, hogy ő életem szerelme, de akár még az is lehet belőle. Nagyon szimpatikus nekem, nagyon tisztelem, nagyon értékelem őt. Az családjaink, barátaink is szimpatizálnak a választásunkkal. Tervezünk összeköltözni a nyárony persze az még odébb van. Gyermeket nem akar. Én még nem tudom, akarok-e. Mellette nyilván a nem felé fogok hajlani, azzal tisztában vagyok. Egy dolog vet nagyon árnyékot a bimbózó kapcsolatunkra: az exnője. Akivel már 3 éve szakítottak, tehát nem tegnapi sztori. De sajnos tudom, hogy nagyon szerelmes volt belé, és hogy az elmúlt évei mind arról szóltak, hogy kiheverje a szakítást. Alig tudta rávenni magát az ismerkedésre. De már tudta, hogy itt az ideje, ezért kezdett keresgélni, és így talált rám. Nincs képben az exnő, nem beszélnek egyáltalán. Láttam Facebookon, kérésemre megmutatta. Az exe még csak 26 éves. Évek óta kapcsolatban van egy jóképű hapsival, szóval nem feltételezem, hogy az enyémmel foglalkozna. Nagyon szép az exe, objektívan nézne szebb nálam, de ezt nem szégeyellem bevallani, mivel tény. Amúgy is, Németországban lakik az exnő, és a nyaralós képek alapján nem megy nekik rosszul. Szóval attól véletlenül se tartok, hogy az exnő bezavarna a képbe. De az zavar, hogy a párom olyan szerelmes volt, hogy 3 év alatt is alig tudta kiheverni a szakítást. Azért ez nem szokványos. Senki se gyászol egy páréves kapcsolatot 3 éven keresztül. És ott motozik a fejemben, lesz belém valaha olyan szerelmes, mint az exébe volt? Mert szerintem nem.
2022. márc. 8. 11:51
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Akkor hagyd ott. Hisztériázzon rajta még egy 10 évet, ha ilyen problémái vannak.
2022. márc. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%

"Gyermeket nem akar. Én még nem tudom, akarok-e" - Szerintem 29 évesen tudod, hallgass a szívedre, vagy vállalhatod az örök szívfájdalmat, és a sírva elalvást, mikor rokonaid, ismerőseid átélik a gyerekükkel azokat a pillanatokat, amiket te sose fogsz.

"Alig tudta rávenni magát az ismerkedésre. De már tudta, hogy itt az ideje, ezért kezdett keresgélni, és így talált rám." - B..szki, ismerkedni, komoly kapcsolatot keresni nem úgy kell, hogy még kb szerelmes vagyok, meg érzelmileg függök az előző partneremtől, de már ideje ismerkedni... Pótlék leszel így csak.

"De az zavar, hogy a párom olyan szerelmes volt, hogy 3 év alatt is alig tudta kiheverni a szakítást. Azért ez nem szokványos. Senki se gyászol egy páréves kapcsolatot 3 éven keresztül." - Gyászolhat, ha NEM AKAR továbblépni. A múltban él. És mint említettem, addig csak pótlék leszel.

2022. márc. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%

Szerencsére nem mindenki akar gyereket, van aki értelmesen gondolkodik.

Kérdező, nekem is volt ilyen "kapcsolatom" sajnos ott az ex képben maradt, túlságosan is....vége lett, találtam jobbat.

2022. márc. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

miért kéne tudnia, hogy akar-e gyereket? csak mert ,,már" 29 éves? szerintem sok nő küzd azzal, hogy a társadalmi nyomás, és az ilyen szövegek miatt, mint amit te is tolsz (,,vállalhatod az örök szívfájdalmat, és a sírva elalvást, mikor rokonaid, ismerőseid átélik a gyerekükkel azokat a pillanatokat, amiket te sose fogsz") bizonytalanok a döntésükben. 2022ben még mindig felfoghatatlan 1-2 embernek, hogy NEM, NEM MINDENKI akar gyereket, olyanok is vannak akik bizonytalanok (pl. én 24 vagyok, eddig a határozott NEM volt a válaszom, most abban vagyok határozottan biztos, hogy ebbe az országba tuti NEM, de máshol talán), és olyanok is vannak akik a nyomás hatására vállalják be és MEGBÁNTJÁK! igen tudom, nem túl ildomos erről beszélni. sajnos.

kérdező! te meg beszélj a pároddal, mondd el neki, hogy mi jár a fejedben, mert csak őrlődsz magadban. a válaszából, a hozzáállásából, a gesztusaiból már több mindent leszűrhetsz. lehet nem akarta elengedni 3 évig, de te még felülírhattad ezt. viszont ha nem ez a szitu, akkor meg hagyd a francba, pótlék ne legyél!

2022. márc. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
#5 Jaaaaj, nem úgy értettem, hanem ha nem akar akkor okés, HA MEG AKAR, AKKOR fogja így bánni. Kicsit félreérthető. Én is azon vagyok, hogy ha valaki nem akar magától, nem belülről jön az érzés, akkor ne is vállaljon. Viszont aki 29 évesen tényleg nem tudja, az szerintem nem is akar igazán a későbbiekben sem. Ez egy olyan belső drive, ami eddigre kialakul. Vagy ha nem, annak nem is való gyerek. Ne életstratégiából akarjunk már gyereket, hanem mert belülről jön az érzés. Az már más kérdés, hogy ha nem tud egy stabil hátteret biztosítani a gyereknek, akkor nem vállal ennek ellenére sem.
2022. márc. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
így már értem amit írsz, egyet is értek vele, köszönöm, hogy kifejtetted
2022. márc. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
mizujs veletek kérdező?
2022. máj. 31. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!