Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez csak szerintem erős? N

Figyelt kérdés

Köszönöm ha kommentelsz. 🙏

Ma összevesztünk a párommal a kocsiban. Arról szólt a vita, hogy szidta a szüleimet és ez már önmagában sok volt, de hogy már századjára is arról kell szóljon a vita hogy az én családom duruzsol a fülembe hogy ne házasodjunk össze ez már sok, főleg hogy az ő anyukája mondogatta hogy ezt ő korainak tartja és nem támogatja több indokból. Eldurrant az agyam és kitálaltam hogy mi hogy is van. Na hát én h*lye ugye mélyeket hallgattam a páromnak hogy miket mond az anyukája, mert jóba akartam lenni vele még ennek ellenére is. Na ennyi is kellett ő felhívta az anyját, jól leszidta, elmondta a párom neki hogy én azt érzem hogy nem szeret stb pedig én ezt nem is mondtam, és természetesen az anyukája megint manipulálta hogy akkor felhív mert ő ezt sajnálja...ÉS felhívott az anyukája, hogy ő azt hitte hogy amit mi megbeszélünk hogy ne mondjam el a páromnak amit beszéltünk az úgy is marad, és hogy kb mit képzelek hogy hátba támadom őt és hogy eljátszottam a bizalmát, és hogy nem tudja hogy ezt ki tudja-e heverni. Hát erre én sem voltam már túl kedves, mert mire is legyek. Nem tarthatom örökké a hátam és nem falazhatok egy olyan embernek aki tulajdonképpen tett amit tett és a családom nem. Azt gondolom hogy nem hagyhatom a családomat besarazni ok nélkül. Még akkor sem, ha megharagudott. Ugyan ez az ember napokkal ezelőtt azzal élcelődött, hogy elájultam vérvétel közben, de hozzá tenném, spontán ájulásaim is vannak és szívbetegséggel kezelnek jelenleg. Igazából lényegtelen, csak abszolút nem esett jól, bocsánatot sem kért, hanem jót nevetett rajtam. Én ne haragudjak meg, az én bizalmam nem számít, az övé viszont igen. A párom meg terápiára se akar menni, mindenért csak cinikus én meg egyre inkább nem bírom ezt, és én is cinikus és flegma leszek és vagyok is már egy ideje, vagyis egymással. Teljesen kivagyok már. Így hogy az anyja ezt most megcsinálta velem így már kicsit sem kell csodálkozni rajta hogy a fia is ilyen haragtartó.


2022. márc. 8. 16:46
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

"féltem tőle, pont azért mert mindenkit irányít maga körül és mindenre pofát vág, semmi se tetszik neki. Mindent kritizál, a lakásba ha feljön át nézi a cuccaimat, kinyitja a szekrényeket és átjárja a lakást, mindenbe benéz, még ezt is benyeltem."


Minek nyeltél be annyi mindent attól, akitől félsz?


A pároddal legyél békében, és tisztelettel tartsd távol az édesanyját attól, hogy a szekrényajtóidat nyitogassa.


Finoman, de azonnal szólj, ha valami nem tetszik, nem évekkel később.

2022. márc. 9. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

11., Azért nyeltem be és voltam vele kedves, mert bosszúálló, haragtartó és csökönyös, ezt el akartam kerülni mindenáron, és mindig megesketett hogy ne mondjam el a páromnak ezt vagy azt, vagy kijelentette hogy nem kell neki elmondani, töröljem a hívás listámat, az üzeneteimet is, és hiába bántott vagy nem bántott, nem mondtam el neki miket csinált vagy mondott. Felelősséget soha nem akar vállalni, mindig meg akar úszni mindent. A párom meg nem kicsit nyitja ki a száját, ha tudta volna mik történtek. Azt hittem hogy amíg benyelek tőle mindent addig béke lesz, és ez majd így jó lesz de nem.


Magyarul lefordítva: az anyja fél a fiától, jobban mondva a szavaitól mert bántó tud lenni, mindig teszi neki a szépet, azt mondja neki amit hallani akar, nekem azt mondja amit gondol, hallgattam mindig mint a sír és örlődtem a két tűz között hogy egyik se kattanjon el.

2022. márc. 9. 07:21
 13/17 anonim ***** válasza:
Nem a te dolgod közöttük fenntartani a békét. Önálló kiállással és őszinteséggel többre lehet menni.
2022. márc. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

11., Ez a bele néz ide oda dolog ez először akkor történt mikor otthon sem voltam, aztán mikor otthon voltam akkor is. Kulcsa van a lakáshoz, de nem jöhet már be, de mindig ott motoszkál bennem hogy mikor dolgozunk akkor nem jön-e fel szemlézni. A párom szólt érte, nem én, de bennem maradt.


13., Én mondogattam a páromnak hogy zavar az anyjába ez vagy az de védte hogy ő ilyen, és hogy én nagyítóval akarok rá keresni a hibáira. Ha úgy volt megvédett, vagy jött ezzel a szöveggel.

2022. márc. 10. 17:53
 15/17 anonim ***** válasza:
Szóval mi a kérdésed?
2022. márc. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
15., Leginkább magamnak teszem fel a kérdéseket hogy hogy lesz tovább, kell-e nekem az állandó feszültség a párommal és már az anyóssal is. Az anyós állandóan manipulál maga körül mindenkit, velem is ez történt éveken át. Lenyeltem az összes pofavágását, a gúnyolódásait, a fájó mondatait, mindent. Még úgy is hogy a párom leszidta, majd felhívott engem külön hogy ő nem hibázott, és ez hányszor megtört. Ugyan ez a párommal is. Tőlem nem kért bocsánatot senki azért amiket én éltem át, én meg heverjek a lábuk előtt, és bocsássam meg hogy érzelmi intelligenciájuk nincsen. Alanyi alapon, mert ők megérdemlik.
2022. márc. 12. 09:21
 17/17 anonim ***** válasza:

"hogy lesz tovább, kell-e nekem az állandó feszültség a párommal és már az anyóssal is. "

Szerintem innen már nem lesz nehéz döntened.

2022. márc. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!