Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az hogy lehetséges, hogy szerelmes vagyok egy lányba, de nem bírnék vele lefeküdni?

Figyelt kérdés

Szexuálisan nem vonz. Nyugodjatok meg, én is érzem az ellentmondást, nem is értem magam. Volt már valakinek ilyen?


Tehát tetszik a csaj. Sokszor ha beszél, csak bambulok, hogy milyen szép, de egyébként meg nem bírnám vele elképzelni a szexet. Nem konkrétan taszít szexuálisan, hogy fujj..., csak szimplán nem vonz valamiért. Gondolni sem szeretek erre, kényelmetlen.


Ui.: Nem vagyok aszexuális.


20/F



2022. márc. 8. 18:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Meleg vagy
2022. márc. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 harebell ***** válasza:
100%

Velem még nem volt ilyen, de elvileg lehetséges, a romantikus és a szexuális vonzalom nem mindig van összhangban. Az utóbbi sokaknál elég gyakran van az előbbi nélkül, úgyhogy bizonyára fordítva is lehet, még ha ez jóval ritkább is.

Amúgy tetszik vagy szerelmes vagy? Mennyire ismered? Nem mindegy, lehet, hogy ha mélyülnének az érzelmeid, kialakulna a vonzalom is.

2022. márc. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem vagyok meleg te bolond.
2022. márc. 8. 18:30
 4/12 A kérdező kommentje:
#2-es írtam privatot.
2022. márc. 8. 18:36
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát bizony ilyen előfordul. Két oka is lehet (legalábbis az én megfigyeléseim szerint):

Az egyik, amit már írtak, hog a szexuális és a romantikus érzések nem talàlkoznak.

A másik, hogy annyira vonzódsz hozzá, olyan mértékben érzel iránta, ami teljesen elnyomja a szexuális vágyaid. Tehát az egyik érzés a másik fölé kerekedik. Ha a románc csitul, talán felébred a vágyad is.


Illetve egy harmadik variáció, ami szintén gyakori: nem vagy belé szerelmes. Rajongsz, sokra tartod, becsülöd, csodálod, felnézel rá - esetleg ugye a szépségét is látod, és tetszik is, de, mint emberbe, nem szeretsz bele. Ilyen van pl mikor valaki filmsztárért, énekesért rajong. Ők sem szerelmesek beléjük.

2022. márc. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
31%
Nincs elég nagy libidód, túl gyerekes a gondolat es erzelemvilagod, gyereknek erzed magad
2022. márc. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ki tudja, hogy ilyen miért van. De hát van. Az a kérdés, hogy ez miért probléma? Szeretnél járni vele? Ő szeretne járni veled?
2022. márc. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor marad barát, kész.
2022. márc. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
#6-osnak igaza lehet...
2022. márc. 8. 19:38
 10/12 A kérdező kommentje:
Viszont az is lehet, hogy túl erős az érzelemvilágom. Mondjuk máshogy is állok egy kapcsolathoz, mint a legtöbb ember az tény.
2022. márc. 8. 19:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!