Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehetseges, hogy ket emberbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetseges, hogy ket emberbe legyen valaki szerelmes?

Figyelt kérdés
Nem rövidtavu dologrol van szo. Az egyikkel het eve elek kapcsolatban, a masikat majd egy eve ismerem, es szeretem. Keptelen vagyok valasztani köztük. A kerdesem nem az, hogy helyes dolog e ilyet tenni!!!!Tudom, hogy nem az, egy szemet vagyok! Lehetseges e, hogy mindkettö szerelem, vagy egyszerüen csak megszokasbol nem tudok szakitani?
2011. jún. 6. 18:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen, de az egyiket valamivel mindig jobban szereti.
2011. jún. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%

nem.ez ettől sokkal bonyolultabb dolog.

Szóval vagy szerelmes vagy 2emberbe, 1 lóba, 4 szamárba, és egy sörösüvegbe..VAGY.. 3emberbe 2csacsiba 4koccintósba és egy.analintruderbe...esetedben melyik aktuálisabb? :D

2011. jún. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Na ez az amit en is keresek bennük. Tudom, hogy döntenem kellene, mert ez senkinek sem jo, de egyszerüen keptelen vagyok valsztani közülük, mindketööt masert szeretem. egyebkent teljesen külömbözö emberek. Mar probaltam tenni a het eves kapcsolatert. Szakitottam a masikkal, egy hetig sem birtuk egymas nelkül.
2011. jún. 6. 18:40
 4/11 A kérdező kommentje:

18:38


:-))) Viccesnek vicces, bar sokra nem megyek a valaszoddal. Azert köszönöm:-) Azertis felpontozlak:-)

2011. jún. 6. 18:41
 5/11 anonim ***** válasza:
És a 7 éves kapcsolatot nem próbáltad megszakitani? Azért ez elég furcsa téma. Én azt gondolnám,hogy ilyen hosszu kapcsolatnál az egyik fél iránt már nem szerelmet érzel. Csak nem mersz szakitani talán. Én is két pasival szenvedek. Az egyiket szeretetböl szeretem azt hiszem,de vele nagyon jól megvagyok,a másikat meg szerelemből,de vele nem lehetek együtt,mert sajnos nem birom elviselni a rossz oldalát,igy csak szeretönek lenne jó. Egyébként ő a volt barátom.
2011. jún. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Akkor nem vagyok egyedül. gen abban igazad lehet, hogy a het eves kapcsolatnal mar az is felmerül, hogy az mar nem igazan szerelem, es hogy nagyon felek szakitani. De öt is szeretem, nagyon. Nagyon nagyon szeret engem, es nagyon jo ember, nem akarom bantani.
2011. jún. 6. 19:12
 7/11 anonim ***** válasza:
Hát ez az. Hogy nagyon jó ember és nem akarod bántani. Mint ahogy az én barátom is az és nagyon szenvedne ha szakitanánk. De igy meg én is csaltam már a volt barátommal, mert szerelemböl szeretem,de ő meg nem jó ember és nem akarok már vele lenni,de nem birom nélköle se...bonyolult ez amugy... :S
2011. jún. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Az biztos, hogy bonyolult. Annyiszor atgondoltam mar, mit kellene tennem, de egyszerüen nem tudom, hogyan tovabb. Tudom, hogy igy nem mehet. Tudom, hogy ezzel is bantanam a parom, ha tudna. ( marmint a het eves kapcsolatom ) De nem tudok elni a masik nelkül. Ha nem vagyok vele, megörülök, annyira hianyzik. Ha együtt vagyok, akkor meg a büntudatba tudnek belepusztulni. Most is negy napja nem talalkoztunk, es mar teljesen kivagyok. Tudom, hogy döntenem kell, mert nem fog örökke varni ram, de hogyan zarjam le az elözöt?
2011. jún. 6. 19:39
 9/11 anonim ***** válasza:
Hét év után amit érzel már kizárt hogy szerelem legyen. Vagy megszokás, vagy szeretetből vagy vele. Látom magad sem tudod:) A szerelem maximum 2-3 évig tarthat egy perccel sem tovább. Utána vagy megszűnik teljesen, vagy átalakul és szeretetté szelídül. Utóbbi a jobbik eset. Mérlegelj hogy mennyire jó neked a barátoddal, mennyire mozgat csak az másik irányba hogy kipróbálnál már valaki mást is, stb... Ezeket gondold át! A szerelem fontosabb neked, vagy esetleg a kölcsönös tisztelet, megbecsülés. Vagyis kölcsönösnek biztos hogy nem kölcsönös, mert te nem tiszteled őt, de azt magad is beláttad hogy szemét vagy. Mást választani még mindig jobb mint megcsalni. Az inkább megbocsájtható hogy csak úgy elhagyod. Csak ne bánd meg! Vagy bánd:) Mit bánom én:) Ezt majd úgysem te fogod eldönteni:)
2011. jún. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Amit erzek, az nyilvan mar nem szerelem, de nagyon nagy szeretet, es ez biztos, mert meg mindig nem tudom elkepzelni az eletem nelküle, es ezert sem tudok dönteni. Ige, mivel megcsalom, teny hogy emiatt ugy tünik nem tisztelem, de ez azert nem igaz, mert nagyon is tisztelem öt, viszont erre jocskan raszolgalt. Marmint a megcsalasra. Kb. ket evig gyakorlatilag nem volt köztünk szex, egyaltalan. En mindent megtettem, hogy jobb legyen, meg meg is alazkodtam, mar mar könyörögtem, de semmi. Tudom, hogy ö ne csalt meg, ez biztos. Millioszor atbeszeltük a dolgot, es amikor azt mondtam legyen vege, mert ez mar nem kapcsolat, bizonygatta, hogy nagyon szeret, nem akar nelkülem elni. Jelzem vele szex azota sincs, de nem tud engem elengedni, ölelget puszilgat ezerszer elmondja napjaba, hogy mlyen boldog, hogy en vagyok neki. Jo sosem vol egy szexmanias, ezert vartam olyan sokaig, hogy majd talan... Nemtudom. Mindenesetre nem varhatta tölem, hogy szex nelkül eljek huszonevesen. A masik kapcsolat csak szexkapcsolatnak indult, es vegül ez lett belöle.
2011. jún. 6. 20:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!