Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehetseges, hogy meg soha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetseges, hogy meg soha nem voltam szerelmes?

Figyelt kérdés

Eddigi osszes baratombol par het utan mar "kiszerettem", tehat az elejen az valoszinuleg fellangolasok voltak, ennyi...

Utana maximum baratkent vagy sehogy (=el sem tudtam viselni) sem szerettem oket. Az elobbi esetben volt, akivel meg egyutt maradtam, mert gondoltam, hogy a kapcsolatunk mas dimenzioba lepett, de ra kellett jonnom egy ido utan, hogy nem mukodik igy...

Szoval kerdesem, hogy masoknal is igy van? En szeretnek "kellemes, bizsergeto" erzest erezni evekig, vagy mindig! De meg sosem sikerult...


2009. jan. 15. 19:54
 1/5 A kérdező kommentje:
azt kihagytam, hogy 23 leszek, 4 baratom volt eddig
2009. jan. 15. 19:55
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem egyertelmuen erezned, ha lettel volna szerelmes. En is csak egyszer voltam, 22 vagyok, meg mindig az vagyok, mert meg egyutt vagyunk. En ugy irnam le a szerelem erzeset, hogy egyfajta izgalom minden nap, az hogy van egy masik valaki mellettem, akinek a biztonsaga a legfontosabb szamomra, mindent megtennek erte, olyan mintha lenne egy gyerekem, olyan ertelemben, hogy a reszem, nem csak en szamitok, hanem mi ketten. Valszinuleg a tieid fellangolasok lehettek, velem is volt mar ilyen korabban, akkor azt hittem, hogy hu szerelmes vagyok, dehat dehogy voltam, a szerelem ennel sokkal komplexebb dolog. Az, hogy nem sikerult erezned, az lehet, hogy a te hibad is, akartad erezni azokkal a fiukkal??? Lehet, nem adtal bele mindent, ha igen, akkor majd eljon az a valaki, aki mellett erezheted.
2009. jan. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem 2 év kellett míg kiszerettem valakiből, és még mindig vonzódom hozzá. Szerintem még nincs itt az idő, hogy találkozz valakivel, akit igazán szerethetsz majd. Addig is készülj, várj, légy jobb ember, hogy méltó társa lehess neki valamikor!
2009. jan. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hali!Az a baj hogy a szerelem megfogalmazása nehézkes. Az szokott a baj lenni hogy fellángol az ember egy olyan emberre akit nem is ismer igazán, és nem törekszik a tényleges megismerésére.Nem tudja a "szerelem" ködjéből megítélni hogy később is el tudná-e fogadni mint párját.Aztán a szalmaszál leég,a köd elszáll és egy ismeretlen idegent lát maga mellett párként.Én véletlen találkoztam párommal,valódi fellángolás nem is volt,megismertük egymást és nem hagy hidegen minket az együttlét 8éve.
2009. jan. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat.az utolsónak üzenem, hogy nagyon jól megfogalmazta, pontosan ezt éreztem minden esetben...

akkor nincs mit tenni, mint várni:)

2009. jan. 17. 06:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!