Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom félreértett valamit,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom félreértett valamit, s most távolságtartó, azt hiszi szakítani akarok vele. Mivel bizonyítsam be, hogy eszembe sem jutott ilyen?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 18/L vagyok és van egy 23 éves barátom, akit nagyon szeretek. Kicsit önbizalom hiányos. Messze lakik tőlem, de azért szinte mindennap tudunk találkozni csak mindig van körülöttünk valaki, kevés időt tudunk úgy eltölteni, hogy komolyan tudjunk egymással beszélni. Hétvégén itt aludt nálunk és ugye a család is itthon volt és szerettem volna vele kicsit kettesben lenni, s ezért mikor mindenki ott volt, akkor mondtam neki, hogy "gyere már, mert beszélni szeretnék veled". Bementünk a szobába és csak úgy voltam magamnak, nem akartam semmi konkrét dologról beszélni, majd egyszer megszólalt, hogy "azért hívtál be, mert szakítani akarsz velem?". Hirtelen meg sem tudtam szólalni, de aztán mondtam neki, hogy semmi ilyenről nincs szó, csak kicsit kettesben akartam vele lenni, de olyan furcsa azóta. Szerintetek mit csináljak? Elmondtam neki, hogy szeretem és meg sem fordult a fejemben, hogy szakítsak vele, azt mondta, hogy most mag csak szánalomból mondom ezt és szánalomból maradok vele... de olyan furcsán, távolságtartóan viselkedik. Mit csináljak?
2010. szept. 12. 21:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha nem tudtok egymással ennyit sem megbeszélni,akkor nincs esélye a kapcsolatnak.
2010. szept. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szija.:)

Sztem gyorsan beszélj vele,mert így csak emészteni fogja magát,meg bemeséli,hogy tényleg nem kell ő neked...:S

És valahogy próbáld meg sztem éreztetni vele,hogy szereted..:) (Gondolom eddig is éreztetted vele,de mondjuk most lepd meg vmi édességgel amit te sütsz neki,vagy nem tom..:D Masszírozd meg ilyesmi..:) Amit ő szeret:P Vagy amit eddig nem próbáltatok még ki:))

Rem minden sikerülni fog.:)


L.15

2010. szept. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Első válaszolónak:

Megértem a csávót,én is pl. kicsit önbizalomhiányosabb vagyok..:):S És sztem naon szereti a csajt,és fél,hogy elveszíti,azt hiszi nem elég jó neki..

Így látom a helyzetet.:)

2010. szept. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
*önbizalom hiányosabb
2010. szept. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Mi lenne ha elmondanád neki ugyanazt amit nekünk?? xD

Őszinteség őszinteség... ennyi a minimum.

2010. szept. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

1:nézz a szemébe hogy elhiggye

2:Smárold le a végén

3:Kefélj vele úgy mint soha

4:Dobd ha még mindig így viselkedik,mert ennek nincs semmi értelme a kapcsolatnak.

2010. szept. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Azt nem írtad le, hogy te hogyan viselkedtél vele eddig. Ha nem éreztetted vele tevőlegesen is, hogy szereted, csak mondod, akkor elhiszem, hogy nem vesz komolyan és azt hiszi csak szórakozol vele. Szerintem beleülhetsz az ölébe átölelheted, kis csókok stb. Ha ennyit se csinálsz, akkor jogos, hogy nem hisz neked. Szóval ne süteménnyel, meg plüssmackóval kedveskedj neki a férfiaknak tettek kellenek, nem ajándék.
2010. szept. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Én azt gondolom, hogy eddig is elég jól kimutattam a szeretem. Én alapvetően bújós vagyok. Sokszor volt úgy, hogy megöleltem és percekig úgy maradtunk, imádom, mikor nem szólunk egymáshoz, csak nézünk egymás szemébe... vagy mikor kicsit puszikat nyomok az arcára, ezeket nem azért csinálom, hogy bizonygassam, hogy szeretem, hanem ez úgy jön magától...

Egyébként Őt sokat kell vigasztalni, s azt hiszem, mindig mellette állta, s próbáltam felkaparni a mélypontról...

Én úgy gondolom, hogy mindig kellően kifejeztem, hogy szeretem, mindig ott voltam mellette és segítettem, ha kellett. Soha nem csaltam meg, de még okot sem adtam, hogy féltékenykedjen.

Ő nagyon önkritikus, nagyon kicsi az önbizalma, s nehezen hiszi el azt amit mondanak neki...

2010. szept. 14. 18:52
 9/11 anonim ***** válasza:
Így már másabb. Ha tényleg így odabújsz magadtól meg minden, akkor ezzel nem lehet baj. Lehet, hogy csak megijedt, hogy hírtelen így bejelentetted, hogy beszélni szeretnél vele és a legrosszabra gondolt. Én se vagyok az a don huan, de azért ilyen bújós lány melett biztos, hogy helyrejönne az önbizalmam. Lehet még valami más ok is van, ha vígasztalni kell folyton.
2010. szept. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Vigasztalni azért szoktam, mert van egy hobbija (technikai sport) és itt soha nem lehet kiszámítani, hogy mi fog történni... sokszor a csapattagok minden hibát próbálnak rákenni, nehogy ők szívjanak, ezért könnyebb a csendesebbre fogni mindent, mert tudják, hogy Ő úgysem köpne be senkit. Van hogy pl begurul az egyik és olyankor mond mindent, hogy a barátom milyen szerencsétlen, hogy semmi eredményt nem ér el...nahh értitek, ezért szomorú mindig, ezért kell mindig vigasztalnom, más okról nem tudok.
2010. szept. 14. 19:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!