Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom félreértett valamit,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom félreértett valamit, s most távolságtartó, azt hiszi szakítani akarok vele. Mivel bizonyítsam be, hogy eszembe sem jutott ilyen?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 18/L vagyok és van egy 23 éves barátom, akit nagyon szeretek. Kicsit önbizalom hiányos. Messze lakik tőlem, de azért szinte mindennap tudunk találkozni csak mindig van körülöttünk valaki, kevés időt tudunk úgy eltölteni, hogy komolyan tudjunk egymással beszélni. Hétvégén itt aludt nálunk és ugye a család is itthon volt és szerettem volna vele kicsit kettesben lenni, s ezért mikor mindenki ott volt, akkor mondtam neki, hogy "gyere már, mert beszélni szeretnék veled". Bementünk a szobába és csak úgy voltam magamnak, nem akartam semmi konkrét dologról beszélni, majd egyszer megszólalt, hogy "azért hívtál be, mert szakítani akarsz velem?". Hirtelen meg sem tudtam szólalni, de aztán mondtam neki, hogy semmi ilyenről nincs szó, csak kicsit kettesben akartam vele lenni, de olyan furcsa azóta. Szerintetek mit csináljak? Elmondtam neki, hogy szeretem és meg sem fordult a fejemben, hogy szakítsak vele, azt mondta, hogy most mag csak szánalomból mondom ezt és szánalomból maradok vele... de olyan furcsán, távolságtartóan viselkedik. Mit csináljak?
2010. szept. 12. 21:36
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Sztem biztosítsd (nagyon,nagyon,nagyon,nagyon) róla,hogy szereted,és szerencsés vagy,hogy mellette lehetsz,így gondolod. Próbáld meg egy kicsit feltuningolni az önbizalmát,vagy idézz fel szép emlékeket,hogy milyen jó volt vele,meg hogy milyen sikert/sikereket ért már el.

Beszélj vele,mondd el neki az érzéseidet...és ne halogasd!

Rem sikerálni fog.:D

2010. szept. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!