Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan reagálnátok erre?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan reagálnátok erre? Teljesen félreértett engem, a barátnőm.

Figyelt kérdés
Másfél éve vagyunk együtt a bnőmmel.Nagyon szeretjük egymást. Nemrég együttaludtunk este szerelmeskedtünk is egy jót, de reggel mondom meglepem egy kis csóközönnel, csakhát elég rosszul sült el ugyanis visszautasított még ezek után is próbálkoztam vagy 4szer sikerteleünl:( Ekkor volt egy kis vitánk én mondtam neki hogy nemhogy örülne neki hogy ilyen figyelmes pasija van(nem sztárolni akarom magam), meg hogy szeretem puszlgatni stb. meg hogy miért utasít vissza, és akor erre olyanokat mondott hogy tul sokat adok neki meg hogy minek istenítem magam hogy én milyen sokat nyujtok neki, meg olyat is mondott h ezek szerint ő nem nyujt nekem sok szeretetet meg hogy akkor keressek magamnak másik nőt ha ő nem adja meg azt a szeretet amire vágyok. Hát mondanom sem kell milyen szarul esett:( Teljesen félreértett engem, mert én csak jót akartam neki és ezelett belőle:( Ti mit szólnátok ehhez? Történt már veletek ilyen?
2009. ápr. 19. 20:29
1 2
 1/12 Voguelilias ***** válasza:
92%
Nem normális a csaj az biztos! De lehet, hogy csak a reggeli szájszaga miatt volt elutasító. Mit meg nem adnék érte ha volt barátom is kibékülne velem és ennyire szeretne mint ahogy te a barátnődet! Egyébként ez a keres mást elég csúnya dolog volt tőle hiszen te nem megdugni akarod hanem szeretni! És nem fogja fel azzal a cseppnyi kis eszével, hogy te kellesz neki és nem az a MÁS NŐ???
2009. ápr. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Tudni kellene még egyet, s mást, pl. a legfontosabb, hogy ez volt az első "együtt lét"?

A női lélek érzékeny!

Lehetett pillanatnyi "rövid zár", de az első alkalom után ez megbocsájthatóbb, mert akkor sokkal gyakoribb.

Még ne add fel, sok-sok szeretet és türelem.

Sajnos az is lehet, hogy a kapcsolatot be akaja fejezni.

Ezt meg kell beszélnetek, higgadtan.

2009. ápr. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem első együtlét, de nem az első ilyen vitánk ezzel kapcsolatba:(
2009. ápr. 19. 20:37
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem az első, akkor végképp le kéne ülni megbeszélni, hogy mi lehet a problémája (indulatok nélkül, ha tudjátok)
2009. ápr. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
annyira tipikus a lányoknál, hogy valami téged bánt, szóba hozod, és akkor ezek után még ő sértődik be, nekem is nagyon rosszul esett volna.., de biztos neki is megvan az oka, érdekes lenne a másik felet is meghallgatni
2009. ápr. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

"akkor keressek magamnak másik nőt ha ő nem adja meg azt a szeretet amire vágyok"


Ha nem az első vitátok volt egy számomra is teljesen természetes dolog miatt akkor szerintem meg is fogadhatod a tanácsát. Jobban jársz így, mert ez nem egy teljesértékű kapcsolat jelenleg.

2009. ápr. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyáltalán nem értett félre, csak "megpróbált" úgy csinálni, mert épp hisztizett... Gondolom reggel is volt, fáradt is volt, stb... de mindez nem kifogás...


Viszont abban a "szerencsés" helyzetben vagy, hogy bár hisztis a csajod, közben mégis azt mondja, amit gondol, csak furán megfogalmazva :)

Valószínűleg tényleg sok vagy neki... ennek rengeteg oka lehet...

1. nem szeret (annyira)

2. Szeret, de tényleg sok vagy...

stb, stb...


Ha még fiatal a kapcsolat és szerinted megéri "küzdeni", akkor kicsit vonulj félre, legyél kevesebb, ne ébreszd így, csak egy puszival, de azért az a vád se érhessen, hogy elhanyagolod őt... nem lesz könnyű játék...


Ha így sem megy, akkor lehet, hogy - talán ő se látja - nem igazán szerelmes beléd, akkor érdemes erről elbeszélgetni... de előbb mindenképp próbáld meg az első verziót! :) Senki se szereti, ha megfojtják valaki más érzelmei...

2009. ápr. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
49%
en orulnek neki ha a pasim ilyen lenne mint te....
2009. ápr. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
gondolom.. és ez esik a legrosszabbul:(
2009. ápr. 19. 22:06
 10/12 anonim ***** válasza:

Most már, hogy többet tudok, azt javaslom:


" Ami nem megy ne erőltesd."


Jobb szakítani,

mert akkor talán több marad meg ebből a kapcsolatból olyan, ami szép volt.

2009. ápr. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!