Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom utál virágot adni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom utál virágot adni nőnap,Valentin nap alkalmából. Ezen én változtatni hogy tudok?

Figyelt kérdés
Szóval ritkán veszekszünk de ha igen valószínűleg ezek miatt. Nem szereti a kötelező dolgokat szerinte ez egy nagy színészkedés. A Valentin nap marketing fogás a nőnapot meg a fiúkba nevelik kiskoruktól. Nekem jól esik,ha ad ilyenkor. Vagyis vett virágot de én vettem meg négy szálat mert megkért rá de azthittem nagyszülők, szülőké erre az egyik belőle az enyém volt és nagyon szomorú voltam miatta. Vesz Valentin napra is egy szál rózsát de tudom,hogy nem szívből adja. Nem tudom miért nem engedi el ilyenkor a saját hülyeségét és ha tudja,hogy nekem ez fontos miért nem képes önállóan virágot adni? Azt mondja az év 365 napján figyelmes,mindent megkapok amit szeretnék és én ezen a pár alkalmon vagyok kiakadva. Kinek lehet igaza? Nem is az a fontos kinek hanem,hogy miért nem érdemlem ki,hogy kapjak virágot ha nőnap és Valentin nap van?
2022. márc. 9. 08:55
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
89%
Az én férjem sem szokott virágot venni. De azért csak nem akkora strapa egy férfinak március 8-án egyszer odaállni egy kókadt kankalinnal, hogy tessék drágám, neked. Valahogy csak kibírják.
2022. márc. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
46%

Ezen veszekedni? A valentin nap csak egy amerikai agyrém, a nőnap már talán mas, de pl nekem egy köszöntés is elég.

Ha a szülinapom felejtené el, na az jobban zavarna.

2022. márc. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
14%

A lecsúszott feministák pattognak mindig a nőnap ellen, ha már ők nem kapnak lótúrót se, más nő miért kapjon?

Nekik ez jutott, utálják a fél világot.

(semmi, csak megint szembejött velem egy feminista trágyadomb a nőnapról)

2022. márc. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
80%
Mi baj a nőnappal...? Évi egyszer - plusz szülinap, akkor kétszer - virágot vinni az akkora teher?
2022. márc. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
63%
Ez kicsit ilyen semmi se jó, ne haragudj. Neki van erről egy véleménye xy okok miatt. Ha ezt félreteszi, és ad neked virágot, igazából az sem jó, mert tudod, hogy nem őszinte. Szerintem engedd el ezt a virág mizériát. Szép szokás, meg jól esik, ha örömmel adják, de jelen esetben párod nem tud nyertesen kijönni ebből, ez pedig igazságtalan rá nézve. Inkább beszélgessetek, és találjatok ki saját szokást, ajándékozást. Egyik ismerős pár fa faragott elefántokat gyűjtenek, azzal lepi meg a srác ilyen alkalmakkor a nőt, vagy csak random. Mi ilyen esetekben inkább rendelünk valami finomat, vagy közös programot szervezünk. Másoknál az édesség működik. Kapcsolatunk elején pedig én turbo rágót vettem férjemnek, hogy utána magunkra rakjuk a benne lévő tetoválást :D Bármi, de tényleg bármi lehet figyelmesség, nem kell a klasszikusoknak lennie. Az pedig teljesen rendben van, meg már bocsánat, de alap, hogy figyelmesek vagytok egymással az év minden napján, de mindenkinek jól esik, ha a párja évi 1-2 napon pluszba kitesz magáért. Ezen a vonalon induljatok el, és keressetek egy közös szokást, ajándékot, amiben érzitek a törődést.
2022. márc. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 Lachesys ***** válasza:
86%
Szerintem a Valentin napot engedd el, az tényleg csak egy behozott hülyeség, a nőnapot meg kibirhatna igazán. Mondjuk az next level suttyosag hogy megveti veled a saját nőnapi viragodat:D
2022. márc. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
85%

A nyolcassal értek egyet. Nekem nőként nem fontos sem a Valentin nap, sem a nőnap. De ha fontos lenne, akkor elvárnám, hogy akit szeretek, az annyira tegye már oda magát, hogy vesz egy nyomorult szál virágot.

Bírom az olyan embereket, akik annyira erőltetetten próbálnak lázadni, hogy ilyen teljesen nyomorult bagatell dolgokon élik ki a hajlamaikat. Menjen inkább tüntetni a plázák ellen ha ekkora antikapitalista, de ne a szerelme vágyott párszáz forintos virágain emberkedjen, mert ez szánalmas.

2022. márc. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
51%
Te mit adtál neki Valentin napra?
2022. márc. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
0%
Van olyan női rokonom, aki konkrétan virágok eladásából élt egy időben. Neki pl. annyi értelme van virágot vinni, mint egy csokigyárosnak csokit vagy egy borásznak egy üveg bort az olcsóbbikból. Sértés.
2022. márc. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
Az én párom se Valentin napon, se tegnap nem köszöntött fel. 🥲 Szülinapomon, névnapomon, karácsonykor boldogat kíván, de ő ilyen. Én meg pont olyan vagyok, hogy mindenre készülök, imádok ajándékozni. Majd ha hiányolom ezeket a dolgokat, vagy úgy érzem ezenfelül, hogy nem törődik velem, majd elköszönök. Egyelőre nem zavar, mert amúgy jól megvagyunk.
2022. márc. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!