Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Zavar, ha egy pasi nem elég...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavar, ha egy pasi nem elég talpraesett?

Figyelt kérdés
Elváltam, új párom van, diplomás, művelt, vezető beosztású, harmincas pasi, akivel jó beszélgetni, törődik velem, de nem elég talpraesett.Nem tud vezetni, égőt cserélni, füvet nyírni, gyakorlatilag semmit, ami férfi munka. Anya vagyok, háziasszony, és még minden, de minden rám marad, mert ő gyámoltalan:( Lakik egy lepusztult albérlet szobájában egy vagyonért, spórolni nem tud. Nem hiszem,hogy lehet így jövőnk.Olyan, mintha lenne még egy gyerekem, akit ki kell szolgálnom.És erre nem vágyom...Tapasztalatok?Más pasik is ilyenek?
2010. nov. 29. 08:37
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem fontos egy kapcsolatban, hogy a férfi férfi legyen, különben nem érezném magam nőnek mellette. (Tényleg az lenne, amit te is írtál, még egy gyerek...)

Az ember nem erre vágyik a társától... De ha egyedül él, akkor hogy oldja meg ezeket? Én eddig azt hittem, hogy ha az ember magára marad, akkor muszájból megtanul vizet/villanyt/gázt szerelni, mosni, főzni, stb.

Szerencsére az én párom nem ilyen, kettőnk közül ő a gyakorlatiasabb.

24/L

2010. nov. 29. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Én a gyermekemmel élek, de amíg házas voltam, addig is megoldottam mindent. De ha van az embernek párja, nem erre vágyik, hogy ő fekszik egész nap, én meg mosok, főzök, takarítok, bevásárolok, mert rá semmit, de semmit nem lehet bízni..
2010. nov. 29. 08:44
 3/26 anonim ***** válasza:
85%
Sya,én ezért is hagytam el a párom több mint másfél év után!mondtam neki hogy legyen bőbeszédűbb,talpraesettebb,férfiasabb!Mondta hogy megpróbálja ,de nem sikerült neki,egy pillanat alatt nem fog megváltozni az ember,de szerintem ez mindig is bennük marad,ezt kiverni nem lehet belőlük,ők ilyenek lesz majd valaki akinek így kellenek!Mindig én irányítottam ezt a kapcsolatot,ez egy fokig jó,de nekem a végén már teher volt,már a végén nem tudtam férfiként nézni rá,és kiszerettem belőlle(sajnos)!!pedig mindent odaadna értem,senki sem fog ennyire szeretni soha mint ő szeretett engem engem!!!!de én ezzel így nem tudtam tovább élni!!!
2010. nov. 29. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 clyde&robert ***** válasza:
72%

en mint ferfi,nekem sem kellene egy no aki nem tud fozni,sok ilyen lany van hidd el,en azzal nem tudnak egyutt elni,jarnak vele foleg ha bombazo,de nem elnek vele,elettarsnak mast valasztanak,en sem tudok sporolni,mert nagyon sokat koltok,de ha felesegem lenne akkor biztosan hogy megsporolnak annyit amire szukseg van.


osszetudod szedni,ne hagyj utanna,legyel no,parancsojjal,esetleg amig nem nyirja le a fuvet rendesen,addig ne foglalkozzal vele,amikor sikerult,akkor orujjel neki es adjal meg neki mindent,ettol jol fogja erezni magat,hidd el,en tudom

2010. nov. 29. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
90%

Nekem fontos, hogy egy nő el tudja végezni a női munkát, nem mintha én ne tudnám megcsinálni, de szerintem ugyanezt a nő is nyugodt szívvel elvárhatja egy férfitól.

Egy égőt kicserélni, egy szöget beverni, vagy füvet nyírni már egy 10 éves srác is tud, ennél többre kell, hogy egy férfi képes legyen. Már nem azért mondom, nem vagyok idős, de a ház körüli munkákat álmomból felkelve el tudom végezni. És egész biztos nem vagyok egyedül vele.

Ezt meg te tudod, meddig vagy képes eltűrni, mert nem hiszem, hogy egy koszos albérletben akarod leélni az életedet. 24f

2010. nov. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
84%

Zavar


A férfi tudja a dolgát és én a nő is. A kapcsolatban azért vannak szerepek amiket tartani kell.


Amúgy sz.tem ez nem egészen talpraesettség kérdése ,már,mint megszerelni valamit, de mondjuk feltalálni magát egy -két helyzetben , na az már igen. :)

2010. nov. 29. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 clyde&robert ***** válasza:
86%
en mint 22 eves srac elkeszitek egy sulyzopadot,semmi sablon utan,ugy hogy mindenre lehessen hasznalni,akkor o legalabb fuvet kellene tudjon nyirni,vagy csak tull lusta ahoz,amig megteszed te addig miert faradjon o?
2010. nov. 29. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
73%

Szerény véleményem szerint ez sajnos kétoldalú. Vagy beletörődsz vagy nem. A beletörődés annyit jelent,hogy neked kell megtanítanod sajnos,mert manapság a nagy diplomata embereknek lehet hogy van eszük,de annyira esetlenek,hogy egy fejszét nem képesek normálisan megfogni. Ez sajnos azért van, mert így lett nevelve,állandóan csak azt a fajta nevelést kapta,hogy jól van kisfiam csak tanulj,a munkát meg bízd ránk.Ami azt jelenti,neki ez még teljesen új dolog,nem találta meg az igazi "énjét". Amit én megpróbálnék az a pszichológus,vagy egyszerű önhipnózis.

[link]

2010. nov. 29. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
83%
Bizonyos dolgokat nem lehet pótolni egyéb dolgokkal, ilyen a férfiszerep otthon a minimális elvárásokkal. Nem létezik amúgy, hogy ennyire sikeres legyen szakmai téren, ha ennyire mulya!!! Persze a szakmától is függhet, de alig tudnék olyat elképzelni. Ezek szerint a pénzzel sem tud bánni.:S
2010. nov. 29. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
83%
Hát ha már vezető beosztásban dolgozik én elvárnám hogy úgy is viselkedjen... Mondjuk nekem nem gáz ha a házimunkát nem tudja elvégezni, arra vannak a szakemberek. De az hogy nem tud spórolni...
2010. nov. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!