Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ez a helyzet?

Figyelt kérdés

Nekem olyan furcsa h engem szapul meg lenéz, amiért több a kontakt a szüleimmel mivel a cégükben dolgozom.


Mindeközben ő az aki rohan haza minden hónapban és ilyenkor otthon alszik. Nem zavar h haza megy szüleihez de ha arról van szó h " haza megy " az 1,nem maradhat el,az mindent felül ír és havonta fixen haza kell menni 2, olyan nem lehet h estére jövünk haza,mindegy mi van ott alszunk,tehát egy szimpla látogatás is 2nap ..


Barátnőm költözött hozzám, mi szüleitől 50kmre lakunk, tehát nem táv..ők nem jönnek át nax 1x egész évben. Tetszett neki régen hogy mi milyen szoros kötelékben vagyunk családommal..ő meg ezt nem kapta meg otthon.


Hiába dolgozok a cégünkben én se megyek v beszélek szüleimmel minden nap, szüleim tőlünk 5kmre laknak



Furcsa hogy egy családot akaró nő ennyire ragaszkodik h otthon aludjon ( megérteném ha lenne 200km a táv, de húga megcsinalta nem 1x h reggel ment szüleihez és délután ment is haza, 200kmerre él tőlük)


2022. márc. 13. 15:21
 1/4 anonim ***** válasza:
95%

🥱🥱🥱

Mutasd meg neki a 62ezer kérdést amiben itt szapulod és holnapra már nem lesz problémád.

2022. márc. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen, normális. Mi azzal a baj, hogy havonta 1 hètvègèt ott tölt? Ès mi van, ha a húga nem szokott ott aludni? Egymást kellene utánozni, vagy mi?

Ès igaza van barátnődnek, amièrt lenèz. Nem azzal van baj, hogy a szüleid cègèben dolgozol, hanem ahogy ott dolgozol. Csak azèrt vagy ott, mert normális munkát nem találtál, nem is szereted csinálni. Ès akkor mèg be se vagy jelentve, normális fizetèst nem kapsz, hanem cserèbe fizetve van a rezsitek, meg kaptok kaját ès egyèb cuccokat, ergo teljesen tőlük függsz. Belepofáznak mindenbe, össze-vissza ugráltatnak, nem tudtok semmilyen programot szervezni stb. Szerinted ez normàlis? Mert szerintem még nagyon nem. Inkább ezzel foglalkozz, ne a barátnőd szekírozd már ezzel is, mert havonta egy szerencsètlen hètvègèt a szüleivel akár tölteni.

2022. márc. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nincs jó kapcsolatom a családommal, de ha te lennél a pasim, én is inkább anyámnál aludnék, mint veled. Akár minden hétvégén. Amúgy #1 kimondta a lényeget.
2022. márc. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Havonta egy hétvége az olyan borzalom lenne? Ezt szerintem durván túlreagálod.
2022. márc. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!