Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Problémák adódtak a kapcsolatb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Problémák adódtak a kapcsolatban + sajnos elcsattant az első (és remélhetőleg utolsó) pofon. Van visszaút?

Figyelt kérdés

Röviden a szitu: Amióta problémáim vannak, a barátnőm tiszteletlen velem, nagyon úgy néz ki, hogy az a fajta, akinél gyengül a szerelem, amint nem tökéletes minden és sebezhetőnek látja a férfit.


Komoly munkahelyi gondokkal küzködök legalább fél éve, szanaszét vagyok stresszelve. Ehhez jött az utóbbi pár hétben az, hogy egy megüresedett pozícióra a HR nyomására egy nőt kellett felvennünk. Sem a szakterületünk, sem maga a kis csapatunk nem olyan, hogy ez ténylegesen működjön, és emiatt már most iszonyúan szenvedünk, mert még megkoronázta az alapból rossz helyzetet. Egyik kifakadásom során ezt elmondtam a barátnőmnek, akinek egy olyan megszólalása volt, hogy "jézusom, ha nem ismernélek, azt hinném kicsi a kukid"

Azóta folyamatosan bunkó velem, kérésem ellenére nekiállt este 7-kor porszívózni, mert ő "akkor ér rá", és mikor magyaráztam, hogy a 80 éves, beteg szomszéd nénire tekintettel kellene lenni, hiába nem tanították meg erre, és nem körülötte forog a világ, akkor szóba hozta édesanyámat, ebben a pillanatban pedig sajnos elcsattant az első pofon. Egyáltalán nem volt nagy és fenyegető, inkább csak egy suhintás.

Azóta nem igazán beszél velem és nem csinál itthon semmit.

Én nagyon bánom az egészet, de ugyanakkor úgy gondolom, hogy a pofon csak egy tünet, nagyobb bajok vannak itt.

Van innen visszaút? Visszaszerezhetem a becsületem? Hogyan?

Az a baj, hogy nagyon szeretem.



2022. márc. 14. 11:45
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
99%
Narrátor: "de nem az volt az utolsó pofon."
2022. márc. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
98%

Ja, nagyobb bajok vannak, egy idióta vagy a kérdés alapján, és még verekszel is a gynegébbel. Miért ne lehetne este hétkor porszívózni? Vérfarkassá változik tőle a néni, vagy mi? Szerintem eddig is távolodott tőled, a pofon után meg végleg megutált. Jól is teszi ha otthagy.

Majd max akkor lesz becsületed ha az új kapcsolatodban nem dirigálsz hülyeségeket, meg nem pofoszkodsz mint valami utolsó sittes nyomorult. Ennél a csajnál ezt már bebuktad.

2022. márc. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
91%

Elfogadhatatlan a bántalmazás a kapcsolatban, te vagy a férfi.

Tudod mekkora szégyen ez?

Mérgező kapcsolatból ki kell lépni!

De nem is kell a lelki szemetesládájának lenned.

2022. márc. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
81%
Nagyon gyenge trollkodás, szégyelld magad.
2022. márc. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
76%
Amíg kitalálsz, és leírsz egy ilyen szöveget, megtanulhatnád egy nyelv hétköznapi kommunikációjának alapjait.
2022. márc. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
97%

Egy hímsoviniszta, agresszív kis gyökér vagy. Nem bírod, hogy egy nővel dolgozol együtt, ez már önmagában gáz és akkor mi a tököm van, ha este hétkor porszívózik, te valaha porszívóztál, hogy neki ne akkor kelljen, mert csak akkor ér rá? Nálunk este nyolcig lehet ilyen hangosabb munkákat végezni a házirend szerint, a néni pedig nem megy sehova onnan gondolom, akkor jobban alszik majd délután, meg nem minden nap este hétkor zajongtok gondolom.

Az ütés elfogadhatatlan, gusztustalan vagy, remélem a nő szakít veled. Még a szerinted provokatív beszéde és rém gyenge indok, hogy verekedj, csak agresszív vagy.

2022. márc. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
98%
Igazából jogosan hozta szóba édesanyádat, hiszen nem sikerült belőled férfit, embert nevelnie, csak egy nőverő kis görcsöt. Ez elég nagy szégyen lehet édesanyádnak is. Bár lehet, hogy ő igyekezett, van aki tényleg defektes nem születik, hiába a jó nevelés. Ez esetben biztos ő is szomorú, hogy így sikerültél.
2022. márc. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
16%
Egyikőtöknek se való kapcsolat
2022. márc. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
96%

Ha egy kapcsolat eljut egy olyan mélypontra, hogy az egyik fél kezet emel a másikra, akkor be kell tudni fejezni. Ilyenkor látszik meg hogy milyen érzéseket tudtok egymásból kiváltani. Ebben benne lehet az is, hogy olyan hozzátok nem méltó szituációba tudtok keveredni (pofozkodás), amit nem gondoltatok volna magatokról.

Ha őt nem érdekli a munkád, nem empatikus veled, nem tudtok együttműködni és ez belőled agresszivitást vált ki, akkor jobb lesz ha elengeditek egymást. Lehet hogy ő megbocsájt, és elnézi azt a pofont neked, de semmi nem lesz olyan mint a kezdetekkor. Mert ha amúgy minden rendben lenne ebben a kapcsolatban, akkor ő nem idegesített volna téged, te pedig nem emeltél volna kezet rá.

Jobb lenne mindkettőtöknek ha békén hagynátok egymást. Keressetek olyan partnert magatoknak akinél nem fordulnak elő ilyen esetek.

2022. márc. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
1%
Megvédhette volna magát a muffka, én tuti lepihentettelek volna a sarokba.
2022. márc. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!