Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakinek megnyugtató nyomkövető/figyelő alkalmazás telepítése párja telefonjára, ez belefér? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Hallottam ilyen párkapcsolatról és kíváncsi vagyok másnak mi a véleménye.

Ha valaki aggódó típus (például chat-ben párja hirtelen nem ír vissza neki egy ideig, akkor elindul a nyugtalanító gondolat: "biztos egy ellenkező neművel beszél"). Ha az illető úgy érzi, hogy párja nem mondott igazat azzal kapcsolatban: hova megy stb.

Az illető aggódó típus, kisgyerek kora óta mindig bántással és átveréssel szembesült, volt hogy sok év után. Valahol tudja, hogy az ilyen aggodalomteli féltékenységi gondolatok az ő fejében keletkeznek és nem is a másik ellen szeretne ilyen nyomkövető/figyelő (látná hogy másik telefonján mi történik ha akarja) alkalmazást, hanem a sajátmaga megnyugtatása érdekében.

Lehet azt mondani, hogy "ha szeretsz és együtt vagyunk, nincs rejtegetnivalód, akkor megengeded", illetve "ha nincs semmi amit titkolnál, miért nem engeded?".



2022. márc. 17. 18:22
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
95%

Kizárt,nem fér bele!

Mi jön ezután? Követjük a pàrunkat az utcán,hogy merre megy?

2022. márc. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
94%
Ha ennyire képtelen lenne valaki bízni bennem, akkor ne legyen velem. De mással se, először tegye magát rendbe lelkileg, így nem fog normálisan működni egy kapcsolat sem.
2022. márc. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem. ABszolút nem fér bele. Kezeltesse magát az, aki csak így nyugszik meg.
2022. márc. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%

"ha nincs semmi amit titkolnál, miért nem engeded?"


hamar megszabadulnék minden manipulátortól.


N

2022. márc. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
32%

Igazából nekem mindegy.

Ha a párom felvetné, én belemennék. Tudom, most mindjárt lepontoznak és megkapom, hogy túlságosan függök a páromtól és beteges a kapcsolatunk... De az a helyzet, hogy az egyetemen sokszor sötétedés után végzek és nem feltétlenül a legjobb környékeken kell áthaladjak, hogy hazajussak.

Amúgy mikor idegen helyre megyek, vagy idegennel kell találkozzak valami miatt, akkor én mindig szoktam vagy a páromnak vagy a legjobb barátnőmnek írogatni, hogy mikor hol járok.

Nekem ez biztonságérzetet ad, mert volt már, hogy férfiak visszaéltek azzal, hogy alacsony-vékony nőként nem tudom megvédeni magam.

2022. márc. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%

Mániás féltékenység, irányítás mánia és lelki zsarolás? Fincsi.

Messzemenőkig nem férne bele, ezekből egyik se, nem, hogy együtt és rendszeresen.

A párom sokat csalódott, a kapcsolatunk elején volt féltékenység. Kis híján szakítottunk miatta, mert ők nélkül engem ne gyanusítgasson senki. A kapcsolat alapja a bizalom, ha úgy gondolja megbízhatatlan vagyok, akkor marhára nem kell velem járnia. Van épp elég olyan ember a világon, aki képes megbízni a másikban.

2022. márc. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
20%

"sötétedés után végzek és nem feltétlenül a legjobb környékeken kell áthaladjak"


Semmi értelme. Ha valami történne a rendőrség úgyis pontosan tudni fogja, merre járt a telefonod.

2022. márc. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy nem. Ne akarjon ellenőrizgetni meg nézegetni hol vagyok. Nőként írom, hogy számomra élhetetlen lenne egy ilyen kapcsolat.
2022. márc. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
87%

A GPS nyomkövető szerintem hasznos cucc egyébként. Nekünk van, nem féltékenység miatt, hanem tényleg praktikus. Boltban, strandon, városnézéskor, sima találkozáskor is sokkal könnyebben találtuk már meg egymást, plusz ott van az is, hogy nem kell 5 percenként kérdezgetni hol van a másik, hanem csak megnézed hogy ja, a dugóban szopja a péniszt ezerrel, no para. Tök jó, hogy így pont időben készül el a vacsi is, mert ki tudom számolni, hogy nagyjából mennyi ideig tart hazaérnie vagy én időben tudok elkészülni, ha megyünk valahová, és nem az van, hogy puccba vágva ülök a kanapén és nézegetem az órát, hogy akkor most mégis mi a here van.


Bár vicces, egyszer a férjem nagyon csúnya dugóba keveredett hazafelé jövet, valami baleset miatt vagy két órát ült szegény a kocsiban, és a GPS meghülyült és a hullaházba rakta a pöttyöt :D :D :D Még szerencse, hogy ugye állt a kocsisor és tudott velem beszélgetni, mert azért első pillantásra kivert a víz, nem tagadom.


Szóval nálunk ez úgy a "megnyugvás" része, hogy nem a féltékenység miatt ellenőrzöm, hogy tuti dolgozni ment-e vagy valami random paneltömb közepén hancúrozik-e, hanem inkább megnyugtat, hogy ha nem írt vissza már jelentősebb ideje (magához képest), akkor látom, hogy ja, vezet/munkahelyén van/orvosnál van, nyilván nem velem fog akkor chatelgetni.


De úgy követő alkalmazást telepíteni, ahol látom, hogy mi történik konkrétan a telefonján, az már nekem is túlzás lenne. Tudom, hogy a fentiek is sokaknál kiverik a biztosítékot, én ezt elfogadom és tisztában vagyok vele, hogy egymás követése sokaknak már átlép egy bizonyos határt, szerencsére a férjemmel ezzel kapcsolatban azért egy véleményen vagyunk, ugyanakkor ez nem kémkedés, mint a telefon használat követése. Az már szerintem is a bizalom hiányáról szól, amikor folyamatosan azt néznéd, hogy mit csinál a telefonján, kivel beszélget, mit, stb. Ennyi bizalom szerintem is kell. Na meg, ha meg akar csalni, akkor szerez egy másik telefont, amiről te nem tudsz, aztán azzal éli világát. Aki hűtlen akar lenni, az pillanatok alatt megoldja a dolgot, hogy közben te mégis gyanútlan maradj.

2022. márc. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2022. márc. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!