Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakinek megnyugtató nyomkövető/figyelő alkalmazás telepítése párja telefonjára, ez belefér? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Hallottam ilyen párkapcsolatról és kíváncsi vagyok másnak mi a véleménye.

Ha valaki aggódó típus (például chat-ben párja hirtelen nem ír vissza neki egy ideig, akkor elindul a nyugtalanító gondolat: "biztos egy ellenkező neművel beszél"). Ha az illető úgy érzi, hogy párja nem mondott igazat azzal kapcsolatban: hova megy stb.

Az illető aggódó típus, kisgyerek kora óta mindig bántással és átveréssel szembesült, volt hogy sok év után. Valahol tudja, hogy az ilyen aggodalomteli féltékenységi gondolatok az ő fejében keletkeznek és nem is a másik ellen szeretne ilyen nyomkövető/figyelő (látná hogy másik telefonján mi történik ha akarja) alkalmazást, hanem a sajátmaga megnyugtatása érdekében.

Lehet azt mondani, hogy "ha szeretsz és együtt vagyunk, nincs rejtegetnivalód, akkor megengeded", illetve "ha nincs semmi amit titkolnál, miért nem engeded?".



2022. márc. 17. 18:22
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
20%

9.-nél a pont.


Ha semmi rejtegetnivalód nincs, akkor minek fosol tőle?


És rengeteg esetben valóban hasznos, ha tudom hol a másik, és nem kell aggódnom, hogy miért késik 2 órát, hanem látom, hogy a fogásznál van.

2022. márc. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
89%

Én nem félek tőle, egyszerűen a magánszféra súlyos megsértése. A telefonomban, vagy a messengeremen, facebookomban sincs semmi izgalmas. Egyszerűen nincs joga belenyúlni.

Ha nem bízik bennem, keressen olyat, akiben meg tud.

2022. márc. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
89%
Ha valaki ilyen "megnyugtatásra" vágyik, az szépen menjen el terápiába és dolgozza meg a maga traumáit, ne a másikat tartsa terrorba. Mert valójában az sem oldaná meg az állandó önbizalomhiányát és szorongását, sőt, a tévképzeteire sem gyógyír. Leyen annyi önismerete, s szeresse annyira a partnerét, hogy elmegy pszichológushoz.
2022. márc. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
17%

Szájjal érinti a nemi szervem.

Látjuk egymás aranyerét és gombás lábkörmét.

Gyermeket vállalunk.

39 éves hitelt vállalunk.


De!!!!


Ne lássa, hogy a boltban vagyok, és nem tudja a telefon kódomat!!!


Csak nekem fura az, hogy emberek így gondolkodnak, pláne ha valóban kefélnek félre, azaz nincs mit titkolni???

2022. márc. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
100%

Tudjuk egymás kódját a telefonhoz, nem nyúlunk egymás telefonjába, ha nem kéri a másik.

Az hogy "szájjal érintem a nemiszervét", vagy hitelt veszek fel, esetleg gyermeket vállalunk, nem azért van, mert szerinte megbízhatatlan vagyok. Az előbbi igen. Sértő és megalázó, ha csak akkor lehet bennem megbízni, ha rövid pórázon vagyok állandó ellenőrzés mellett.

2022. márc. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
100%
14-es, pont azért felháborító a gondolat is, hogy a társam lesse a telefonomat, mert az alap az, hogy bízunk egymásban. Ha lesi a telefonom, akkor nem tisztel meg a bizalmával, nem tart megbízhatónak és nem hisz nekem, neki kell a saját önigazolása, akkor is, ha ezzel engem megaláz. Hát haver, kösz nem. Ez elfogadhatatlan.
2022. márc. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
100%
Lehetetlen. Én sem kérném és tőlem se kérjék. N
2022. márc. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
100%

"Ha semmi rejtegetnivalód nincs, akkor minek fosol tőle?"


A szokásos mérgező kérdés arról, hogy már sz.rni mehessen nyugodtan az ember, mert a másik folyton a s.ggében akar lógni.

2022. márc. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
Én elég féltékeny típus vagyok, de ez még nálam is átlépné azt a bizonyos határt. Erre még én sem lennék képes, ezt még én is soknak mondom.
2022. márc. 18. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:

Az alapvető reakcióm nekem is nem lenne. Nem azért, mert kifejezetten zavarna, ha rákerül egy monitorozó alkalmazás a telefonomra, hanem mert nem szeretnék olyan emberrel együtt lenni, akinek:


“ chat-ben párja hirtelen nem ír vissza neki egy ideig, akkor elindul a nyugtalanító gondolat: "biztos egy ellenkező neművel beszél"”


Szerintem ilyen emberrel nem egészséges hosszútávon együttélni.


Egy esetben tudnám elképzelni. Ha (1) jár terápiára és (2) nagyon stresszes időszak van valami miatt, akkor 1-2 hétig segítenék neki ennyivel, hogy túllendüljön.

2022. márc. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!