Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakinek megnyugtató nyomkövető/figyelő alkalmazás telepítése párja telefonjára, ez belefér? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Hallottam ilyen párkapcsolatról és kíváncsi vagyok másnak mi a véleménye.

Ha valaki aggódó típus (például chat-ben párja hirtelen nem ír vissza neki egy ideig, akkor elindul a nyugtalanító gondolat: "biztos egy ellenkező neművel beszél"). Ha az illető úgy érzi, hogy párja nem mondott igazat azzal kapcsolatban: hova megy stb.

Az illető aggódó típus, kisgyerek kora óta mindig bántással és átveréssel szembesült, volt hogy sok év után. Valahol tudja, hogy az ilyen aggodalomteli féltékenységi gondolatok az ő fejében keletkeznek és nem is a másik ellen szeretne ilyen nyomkövető/figyelő (látná hogy másik telefonján mi történik ha akarja) alkalmazást, hanem a sajátmaga megnyugtatása érdekében.

Lehet azt mondani, hogy "ha szeretsz és együtt vagyunk, nincs rejtegetnivalód, akkor megengeded", illetve "ha nincs semmi amit titkolnál, miért nem engeded?".



2022. márc. 17. 18:22
1 2 3 4
 31/32 A kérdező kommentje:

"Ezt olvasni is hátborzongató, már ne is haragudj. Nem tudom eléggé hangsúlyozni, mennyire baromira nem fér ez bele egy normális párkapcsolatba. Fú."

Nem haragszom, mivel nem velem történt, hanem valakivel, akit ismerek.

Én pedig nem vagyok féltékeny típus és sose tettem volna ilyet senkivel és nem is tennék.

2022. márc. 20. 05:48
 32/32 anonim ***** válasza:
100%
Beteg, nem fér bele, kb 20x megválaszoltuk.
2022. márc. 20. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!