Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez normális? Vagy csak én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális? Vagy csak én reagálom túl?

Figyelt kérdés

Lassan 3 hónapja ismerem

Én már 1 hónap után találkoztam a szüleivel.

Fék hoztam neki hogy be jöhetne hozzánk be köszönni szüleimnek.

Erre azt mondta fél évet várjuk ki mert addig nem mutatkozik be.


Ez normális? Nekem elég rosszul esett.



2022. márc. 18. 09:52
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Nincs konkrét terve veled, vagy nem érez biztosra, vagy csak megvárja hogy mi lesz ha a nagy köd elmúlik, akkor is akar e, vagy te akarsz e vele maradni
2022. márc. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
47%

"Ő nem tervez sehova

Ez elv hogy fél év"


Játszmázós. Nem föltétlen akar rosszat, de nálam nagyon rossz pont lenne.

És ahogy említetted, mondani mindent lehet. Főleg a játszmázós, manipulátorok szoktak mindent is ígérgetni, mondani. A tettek számítanak, nem az üres szavak, amikre pár hónap után semmi fedezet.

2022. márc. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
26%
lehet csak nyuszi
2022. márc. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

Hát én nem értem már

Nekem rosszul esett,

Nem tudom mit tegyek

Meg fogom vele személyesen beszélni


Nem tudom mi lesz

2022. márc. 18. 10:53
 15/20 anonim ***** válasza:

13.


Vagy rossz tapasztalatai vannak az előző kapcsolatok szülőpárosai után, akik cseszegették, "a fiunk/lányunk jobbat érdemel"-t kántáltak, fúrták és sértegették a háta mögött stb.

2022. márc. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
91%
3 hónap. Az lófsz.
2022. márc. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
67%
Hát, lehet, hogy egyedül vagyok a véleményemmel, de én sem mutattam be bárkit a szüleimnek. Minek? Ha majd úgy látjuk, hogy működik köztünk a dolog és hosszútávú kapcsolat lehet belőle, akkor rendben van, de ismerkedési fázisban mi értelme van?
2022. márc. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

17# lehet igazad van


Mert ha bele gondolok nagyon jól el vagyunk egyenlőre, meg jól érezzük magunkat

Én reagálom túl csak ezt az egészet

Majd meglatjuk a jövőben mi lesz

2022. márc. 18. 11:23
 19/20 anonim ***** válasza:

Teljesen korrekt fél év után bemutatni a párodat a szüleidnek. Akkor már legalább jogosan mondod ki, hogy "párom". Mert 1-2 hónap után ez elég nevetségesen hangzik, mondjuk meg őszintén.


Az egy másik kérdés, ha együtt lakik valaki a szüleivel, mert akkor amint felmész hozzá, azonnal jó eséllyel a szüleivel is találkozol.

2022. márc. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Sok értelme nincs rögtön v hamar bemutatni valakit.
2022. márc. 18. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!