Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez normalis a ferfiaknal es...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normalis a ferfiaknal es csak en reagalom tul?

Figyelt kérdés

Alakuloban vagyunk egy fiuval lassan 2 honapja mar. Beszegetunk, talalkozgatunk, de semmi komoly, illetve semmi testiseg nem tortenik koztunk, nem is szeretnenk elsietni ezt, eleg bonyulult az egesz mivel korabban mar volt kozunk egymashoz..

A napokban mikor mutatott valamit a telefonjan belepett egy haverjaval folytatott beszelgetesbe es akaratlanul is meglattam hogy nagyon sok dekorativ, tipikusan instas, meztelen lanyokat kuldozgetnek egymasnak. Nem tettem szova mert illetlensegnek tartom hogy raneztem a beszelgetesere es picit szegyelltem is magam miatta, de tenyleg csak eszrevettem. Viszont latta rajtam hogy meglathattam es lattam hogy kicsit kinosan erzi magat tole.

Nos ezek utan nem tudtam hogy viszonyuljak hozza mert alapvetoen nem ilyen fiunak ismertem, mindig elitelte az ilyen instagrammon latott szetszerkesztett plasztik lanyokat. Probalom nem tulreagalni de megis rosszul esik es megis nagyon elvett az onbizalmambol es valtoztatott a hozza valo viszonyulasomon akaratlanul is.


2020. márc. 27. 23:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
A luzereknel normalis, akik evente egyszer szolnak max nohoz.
2020. márc. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
65%
nincs instám. Nem küldözgetek nőt senkinek.
2020. márc. 27. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
51%
Hát nem tudom, azért ez elég sok férfinél normális, hogy a haverjával küldözgetnek egymasnak ilyeneket de nem tudom neked mennyire lehetnek komolyak az érzelmeid felé ha ennyinek sikerült eltántorítania. Sőt az se biztos, hogy egyfolytában csinálja ezt csak véletlenül elkaptál egy ilyen pillanatot. :)
2020. márc. 27. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
31%
Ezen ne rugózz, férfiak, megnézik a szépet :)
2020. márc. 27. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
89%
14 évesen küldözgettünk utoljára csajokat egymásnak a haverokkal, még az őskorban, okostelefon se létezett, nemhogy Insta.
2020. márc. 28. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
85%
Nem értem, ezt miért kell egymásnak küldözgetni, egyedül nem találja meg őket, ha arra van gusztusa? Nekem nem tetszik. Sose feledd, rengeteg srác van a világban... Te tudod, mennyire nagyszerű ő ahhoz, hogy pont mellette ragadj le.
2020. márc. 28. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
88%
Nekem se tetszene.
2020. márc. 28. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
68%
Nem tudhatod milyen kontextusban kerültek elő azok a képek. Ha nagyon titkolna valamit, nem mutogatna semmit a telefonján. Egyébként sem kell túl sokat belelátni ilyen helyzetekbe.
2020. márc. 28. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

15-17 évesnél ne akadj ki ezen, a fölött egyre gázabb.

De mi köze ennek a te önbecsülésedhez?

Ő az éretlen, nem te!

2020. márc. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Koszi mindenkinek!

Hat igen, huszoneves ferfirol van szo, nem tinifiurol, ezert lepodtem en is meg..

De majd kiderul mi lesz koztunk

2020. márc. 28. 16:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!