Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy a párom más...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy a párom más nőkkel, kollégákkal szervez programokat vagy én reagálom túl?

Figyelt kérdés
Szerinte ez teljesen normális egy párkapcsolatban, illetve az hogy mellettem nyomkodja a telefonját. Így se sok időt töltünk együtt sajnos. Nem jó érzésem van sajnos.

2020. márc. 30. 22:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
35%

Az, hogy kollégákkal szervez programot teljesen normális. Szerintem szuper, ha a párod kijön jól a munkatársaival és a munkán kívül szerveznek programokat, hisz kollégákból is lehetnek tök jó barátságok, én is napi szinten beszélek velük még ebben a home officeos időszakban is.

A "más nőkkel" mit takar? Kettesben találkozik olyan nőkkel akiket te nem ismersz? Mert az szerintem nem oké. Ellenben ha például régi barát, akit te is ismersz már, az belefér. Vagy ha többen mennek és vannak ott nők is, abban sincs semmi rossz, gondolom neked is vannak fiú barátaid és te sem örülnél, ha a párod ezen hisztizne.


A telefon nyomkodás meg... nyilván egy bizonyos ponton nem egészséges, ha tényleg folyton nyomkodja mikor veled van, de ha csak néha előveszi és válaszol embereknek az miért gond? Miért kéne mindenkit kizárnia, mikor veled van?


Szerintem kicsit túlgondolod és ezzel igencsak mérgezed a kapcsolatot, ez feszültséget fog szülni és a párod is korlátozva fogja érezni magát.


Voltam én is ilyen, rá is ment nem egy kapcsolatom, nem jó dolog. Fel kell nőni és elfogadni, hogy mindenkinek vannak barátai, szociális élete, nem minden körülötted forog.


Miért nem kérdezed meg tőle, ha nem jó érzésed van, hogy pl. miért nem hív el egyszer egy ilyen programra, hisz szívesen megismernéd te is a kollégáit.

bár... ha ilyen apróságokon már kombinálsz, lehet én se hívnálak.


21L

2020. márc. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
38%
#1-es vagyok, még annyit, hogy ha melletted nyomkodja a telefont inkább örülj, semmit nem rejteget. :) Ha előled dugdosná, meg vinné a wc-re, fürdeni stb, na az a nem jó jel.
2020. márc. 30. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
A barátokkal való találkozással nincs ellenvetésem, bár nem igazán örülök neki... Ellenben a mobilozással van, ugyanis most kerültem ki a kórházból (1 hétig voltam bent iszonyatosan legyengültem, komoly bajom volt, nem részletezném). Amikor kijöttem és nála töltöttem a hétvégét szinte le nem rakta a mobilját, amin nagyon kiakadtam és rosszul esett. Egyszer korábban engedéllyel belenéztem már, sok lánnyal tartja a kontaktot. Úgyhogy nem beképzelem a dolgot, hanem kész tény amit a telefonjában láttam.
2020. márc. 30. 23:21
 4/17 anonim ***** válasza:
Neked ez az elképzelésed az ideális párról? Én biztos dobnám.
2020. márc. 30. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
21%

1es vagyok megint. De az miért gond,hogy lányokkal beszélget messengeren? Én is napi szinten 5-6 sráccal beszélek a páromon kívül, van amelyik kollégám, van amelyik ezeréves haverom. Eszembe nem jutna még csak engedéllyel se belenézni a telójába, az az ő privátszférája.

Nem csodálom, h félsz és beképzelsz dolgokat, szerencsétlen full bevan korlátozva általad, én is menekülnék egy ellenőrizgető, féltékenykedő ember mellől...

Gondolkozz el h akarsz e változni, nektek így nem lesz nagy jövőtök.


21L

2020. márc. 30. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
75%

Mind a kettő függ attól hogy milyen módon és helyzetben teszi, illetve emellett a ti kapcsolatotok milyen közben, mennyire látja "kárát". Nekem úgy tűnik a minőségi együtt töltött időt hiányolod, ahol úgy érzed hogy szívesen van veled és figyel is rád, nem az az elsődleges gond hogy másokkal szervez gyakori programot. Plusz ahogy kiveszem, veled ilyeneket nem szervez, ami elég problémás.


Annyira kevés infó van, hogy itt nem nagyon lehet mit írni, főleg nem azt hogy fojtogatnád. Nekem is volt ilyen telefon nyomkodós sztori például, szintén furcsálltam hogy hirtelen mennyit lóg rajta mellettem is és alig figyelt arra amit mondtam, aztán 1-2 hétre rá kiderült hogy megcsalt.


Én azt tudom mondani hogyha nem érzed jól magad, hiába mondja hogy neki ez normális, te nem így látod, azaz a kapcsolat nem fog működni, mert ez az ellentét szétmarja. Ha pedig nem érzed jól magad benne, akkor feleslegesen vagy vele, csak egyre rosszabb szenvedés lesz.

2020. márc. 30. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
76%

Sztem marha gáz hogy 5-6 sráccal beszél napi szinten valakinek a barátnője a messengeren. Persze ha nyitott kapcsolatban van, akkor rendben van. Érdekes, hogy én nem beszélgetek napi 5-6 nővel, ha kapcsolatban vagyok. Ugyan minek tegyem? Ennyi különböző emberrel biztos nincs megbeszélni valóm minden áldott nap. Olyan meg még sosem volt velem, hogy egy nővel beszélgettem, és előbb-utóbb ne lett volna flörtölés, vagy valami több belőle. Tehát nekem ez elég furcsa, egy monogám kapcsolatban, hogy teljesen természetes folyamatosan ellenkező neműekkel "barátkozni".

Én a barátaimat férfiak közül választom meg, nem 5-6 kiscsajt nevezek annak, akikkel minden nap írogatok a messengeren. Az nem barát. Egész más. Persze ők engem biztos úgy adnak elő a pasijuknak, hogy csak a barátjuk vagyok - hát nem. Ezen gondolkodjatok el.

2020. márc. 31. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
78%

Amúgy meg én minden sz a ráshoz viszem a telefont a WC-be, mégse beszélgetek egy nővel se rajta, ha van csajom. Tehát ennyit arról mi a gyanús.

Hagyjuk már ezt a hülyeséget, hogy teljesen ártatlan dolog, hogy te 5-6 srácnak irogatsz minden áldott nap. Biztos ők is úgy hivatkoznának rád, hogy jaj hát csak barát. Hahahaha. Ha ezt elhiszed, kajak te vagy a legnaivabb ember a világon. Mindegyik lefeküdne veled.

2020. márc. 31. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Hát most már mindegy. Felnéztem a facebook profiljára és leszedte azt, hogy kapcsolatban van és az összes közös fotót. Ennyit erről. Szerintem tényleg van valami vagy inkább valaki a háttérben, egy 3. személy valószínű. Én ma is írtam neki szivet, ő nem. Lehet ez a kapcsolat most itt véget ért.
2020. márc. 31. 01:20
 10/17 anonim ***** válasza:
beszéltetek ma?
2020. márc. 31. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!