Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fel szeretném töltetni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fel szeretném töltetni a számat, de a párom nem engedi(?)

Figyelt kérdés

Ilyenkor mit lehet csinálni? A szép rábeszélés nem hat, hiába bizonygatom hónapok óta, hogy csak fél vagy maximum 1 ml-t szeretnék, és nem kacsaszájra vágyom, inkább csak az aszimmetria korrigálására, mert az alsó ajkam jóval vastagabb, mint a felső. Nem vagyok egy természetes nő, nem is úgy ismert meg, tetoválásom, műszempillám és műkörmöm is van, de minden ilyen mű dolog visszafogott és természetes hatású rajtam, soha nem estem túlzásokba.

Hogy tudnám meggyőzni? Mutogattam neki képeket szép, természetes eredményekről, de hasztalan. Szakítással fenyegetőzik, akárhányszor felhozom a témát.


2022. márc. 18. 22:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
61%

Hát akkor ne csináld ha a ZuRaD nem engedi.

Ennyi önbecsülés nélküli lányt:D

21N

2022. márc. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
79%

Uno reverse kártya, és szakíts vele te.

De tényleg. Nagyon gáz, hogy szakítással fenyegetőzik. Ez a te tested, azt csinálsz vele amit csak te akarsz. Ne hagyd magad manipulálni!

2022. márc. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
25%
Csináld meg. Meglát és egyből fel fog neki állni. Ez ilyen büszkeségi kérdés nála, mert irányítani akar. Ne hagyd! Te egy erős és független nő vagy aki itt és most fel fogja tölteni a száját. Pont.
2022. márc. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
88%
Ha szeretnéd csináltasd meg. Magadért. Az én párom fültágitót rakatott a két fülébe, de azt mondtam hogy legyen, ha neki ez tetszik, támogatom .
2022. márc. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
10%
Nem hiszem el, hogy értelmes ember meglepődne ezen a felvetésen, ha így ismert meg.
2022. márc. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
79%
Szakítással fenyegetőzik... Meg úgy általában, fenyegetőzik, te jó ég. Mit képzel amúgy? Nagyon gáz ez a hozzá állás. Te tested, te dolgod, és ez tényleg nem egy durva beavatkozás.
2022. márc. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem is a kacsa szajtol fel
2022. márc. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
64%
Kacsaszájra kacsatáncot járni énnékem az álmom ihajja csuhajja.
2022. márc. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
12%

Szia!

Ilyen “problémára” a satírozás (tetoválás) is megoldás. :) Én is most megyek majd tetováltatni a feltöltés helyett. :)

2022. márc. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
58%
Fujj
2022. márc. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!