Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fel szeretném töltetni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fel szeretném töltetni a számat, de a párom nem engedi(?)

Figyelt kérdés

Ilyenkor mit lehet csinálni? A szép rábeszélés nem hat, hiába bizonygatom hónapok óta, hogy csak fél vagy maximum 1 ml-t szeretnék, és nem kacsaszájra vágyom, inkább csak az aszimmetria korrigálására, mert az alsó ajkam jóval vastagabb, mint a felső. Nem vagyok egy természetes nő, nem is úgy ismert meg, tetoválásom, műszempillám és műkörmöm is van, de minden ilyen mű dolog visszafogott és természetes hatású rajtam, soha nem estem túlzásokba.

Hogy tudnám meggyőzni? Mutogattam neki képeket szép, természetes eredményekről, de hasztalan. Szakítással fenyegetőzik, akárhányszor felhozom a témát.


2022. márc. 18. 22:15
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
10%

Én nem fenyegetőznék.

Megmondanám, hogy igazából azért is szakítok, hogy ennyi ideje gondolkodsz rajta.

Utána ha megint bárhonnan hallanám, hogy akár csak fontolod, szakítanék.

2022. márc. 18. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
9%
Igaza van. Normális, értelmes nő nem tölteti fel a száját. Én már azért szakítanék, hogy ez egyáltalán felmerült benned.
2022. márc. 19. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
25%
Ritka undorító amúgy. Munkatársamnak fel van töltve hát .....mint írtam undorító.
2022. márc. 19. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
85%

13.

Persze, hogy undorító. Mint ugye sok dolog amit a nők csináltatnak.

Ha eszreveszed, undorító. A szépen megcsinált, visszafogott töltést meg észre sem veszed.


Csináltasd meg. Én is megcsináltattam, mindenki próbált lebeszélni. Azóta is imádom.

2022. márc. 19. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
89%

Mi az, hogy nem engedi?? Tán az apád vagy mi? Nem kell az engedélye, a te tested, azt csinálsz vele, amit te akarsz, pont.

Mondjuk én abban a percben hajítottam volna a csába, amint el kezdett fenyegetőzni. Tudod kit fenyegessen…

2022. márc. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
61%
Miért van szükséged ehhez a csávód engedélyéhez? Azt csonálsz a testeddel, amit akarsz, gondolom felnőttként ezt te is vágod.
2022. márc. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát akkor szakítson, ha neki emiatt kuka egy kapcsolat :D

Nem értem, minek állsz le győzködni, a te tested, nem az övé, hogy jóvá kelljen hagynia.

2022. márc. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!