Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kapcsolatban lévő nők, meddig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolatban lévő nők, meddig mennétek el egy másik férfival, aki nagyon bejön nektek?

Figyelt kérdés

Tehát van egy másik férfi a párodon kívül, aki kívülről-belülről nagyon bejön (és kölcsönös a szimpátia), nagyon jól kijöttök, de nem lehet semmi, mert már több éve párod van.

Ez már több annál, mintsem hogy egyszerűen csak megnézed magadnak. Ha nem lenne párod szívesen együtt lennél vele. Mit csinálsz? Megbámulod magadnak? Fantáziálsz róla gondolatban? Flörtölsz vele? Gondolom ezt már nem mondanád meg a párodnak.

Akár meg is csalnád a párod?


Mi a maximum, ameddig elmennél vele a párod mellett?



2022. márc. 19. 15:59
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Bátyámnak volt a barátja. Már többször találkoztunk, az volt a helyzet amit leírsz, valami nagyon passzolt. Meglátogatott minket (a tesómat) és ketten elmentünk sétálni, aztán a parton ülve beszélgettünk hajnalig. Volt egy pont ahol úgy éreztem hogy na most meg fog csókolni, akkor megszakítottam a szemkontaktust hirtelen valamit nagyon elkezdtem bámulni, asszem valami növényt. Nehéz volt tartani a határokat, mert ilyen érzésem egyetlen egy emberrel volt rajta kívül. Viszont tudtam, hogy a barátomnak sokkal jobban fájna, mint amennyire meg akarom tenni.
2022. márc. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
93%
Ha valakit annyira közel engednék, hogy felfedezhessem benne ezeket a tulajdonságokat, az azt jelentené, hogy már rég nem szeretem a páromat, nem vagyok boldog mellette és eleve vagy a szakításon gondolkodom, vagy már meg is tettem. Boldog kiegyensúlyozott és jól működő kapcsolatban én nem veszem észre mást. Nem is foglalkoztat más annyira, hogy eddig eljussak.
2022. márc. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Aztán amikor legutóbb találkoztunk, már neki volt barátnője, úgyhogy azt hiszem mi ezt fogjuk játszani egymással. De nagy lecke volt, hogy mennyire képes vagyok tartani a határokat. Büszke is vagyok magamra emiatt, bár tudom hogy nem kellene, mert ha akkora erkölcshuszár lennék, akkor bele sem mentem volna ezekbe..
2022. márc. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Én életemben egyszer kerültem hasonló szituációba, de ott a kapcsolat sem volt az igazi. Nekem nem ment az, hogy az exem szemébe hazudjak. Teljesen össze is voltam zavarodva amúgy, nem is tudtam, hogy mi az, amit érzek, mert nem volt benne részem... De visszatérve, nekem nem megy, hogy egy olyan embert eláruljak, aki nekem fontos. Megpróbáltuk megjavítani a kapcsolatot, de igazából az egész arra világított rá, hogy ez nem megy. Szakítottunk. Utána összejöttem azzal, akibe belezúgtam.

Ha most kerülnék hasonló helyzetbe, az első szikránál megszakítanék minden kapcsolatot az illetővel. Nem mennék el semeddig, mert ez a párkapcsolat annyira jó, hogy nem éri meg feldobni egy random pasiért. Inkább befelé néznék, miért történhetett meg megint.

2022. márc. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

A párommal szakitas alatt voltunk. Azaz mondtam, hogy vége de nem voltunk még külön azaz ő nem vette annak.

(Szombat reggel szakitottam vele teljesen konkrétan kimondva, szombat este találkoztam mással aki korábbrol gyerekkorombol ismerősöm volt es akivel 5 éve nem is beszeltunk, a kettő közőtt pedig szombat delután bőgtem ki magam)


Szombat este az ismerősömmel kozoltem hogy szakitas alatt vagyok es vele akarok inni.


Csak abbol épp helyből szerelem lett. Elmondta hogy benne bizhatok nem egy pár hónapra kellek neki hanem évekre, azonnal bemutatott a szuleinek is(másnap reggel), es akkortol együtt is járunk es hqtalmas lángoló szerelemben. Es ő segitett abban hogy szakitas utan nehogy visszapicsogjak az exhez.



Az exem azota is megcsalásnak veszi.

Sőt a barátom is vádolt már ezzel.


Pedig kimondás elotti 3 honap már maga a pokol volt. Azaz nem egyik naprol a masikra szakitottam. Menthetetlenul voltunk a végén. Amikor a szakitast kimondtam akkor már maximálisan feladtam azt, hogy menthető lenne mert addig en Mindent megtettem a kapcsolat javitásáért, az exem meg egyenesen ellenkezőleg tett mindent hogy tönkremenjünk.

2022. márc. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Jól esne az önérzetemnek a dolog, feldobna, de ennyi.


Hülye lennék bonyolítani az életem. Az övé sincs aranyból.

2022. márc. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Ezek a kommentek nem passzolnak össze a tapasztalataimmal. Nagyon sok kapcsolatban lévő nő nézett már meg magának, volt aki flörtölt is, kacsintgatott, nagyon ritka esetben próbálkozás is volt, olyan is volt aki tetszelegni akart, stb.

Ezek évekkel ezelőtti esetek, a nők már évek óta kapcsolatban voltak és azóta is együtt vannak...


Még akkor is, ha félreértettem a helyzetet (mert sokszor azt hittem akar is valamit), afelől kétség sincs, hogy valamilyen formában vonzódása volt a nőnek.


Csoporttársak, barátok barátai, exkollégák, stb...

2022. márc. 19. 16:25
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, azt ne felejtsd el, hogy a nőnek van mikor elég, hogy csak elérje, hogy a férfi felfigyeljen rá, elkezdjen vele flörtölni. Nem akar semmit, csak az érzést, hogy tetszik, kellene a férfinak.

Nőként mondom.

2022. márc. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, egyrészt a tapasztalatod nem reprezentatív minta. Ahogy az itt elhangzott válaszok sem. Vannak ilyen nők, vannak olyan nők. Nyilván te azokat a hosszú ideje kapcsolatban lévő nőket vetted észre, akik vonzódtak hozzád ÉS mellé valahogy felhívta magára a figyelmet. Lehet, volt olyan nő, aki szintén vonzódott, de ő elnyomta magában, hirtelen elkezdett kerülni téged, stb. Vagy más nő nem is hagyta, hogy eljusson odáig, hogy vonzódni kezdjen. De lehet, ezeknek a nőknek egy része nem is vonzódott hozzád, hanem mindenkivel kacérkodott, mert ilyen a természete, míg mást félreértettél. Sokan vagyunk sokfélék. És nyilván azt veszed észre, amit akarsz és ami feltűnő. Mind amikor van egy piros Hondád, észreveszed az összes piros Hondát, ami szembejön veled, de ha megkérdezik, láttál-e szürke Suzukit, fogalmad sem lesz róla.
2022. márc. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
34%

Én kérem a lepontozást az erkölcs huszároktól!


Több éves kapcsolatban voltam, mikor képbe került egy illető. Le is feküdtünk. Sokáig hajlandó lettem volna elmenni érte, nagyon oda voltam érte. Egy szavába került volna és másképp alakult volna minden. Mai napig gondolok rá.

2022. márc. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!