Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ha én még a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha én még a ködben vagyok de a másik már kezd veszekedni kiábrándulni?

Figyelt kérdés

Nem egyszer indul úgy kapcsolatom hogy szerelem van, esetleg lángolás is.

A másik még rajong is, imád.


És ez a köd a másikban kezd elmúlni. Elkezd kritizálni, féltékenységi veszekedéseket csinál, es azt veszem észre hogy korábban még nevettünk poénkodtunk, felhőtlenül öleltük egymást, de a másikban már vmi negatív érzés van, ami aztán egyre sűrűsödik. A nevetés boldogság elmúlt benne.


Én meg abszolut nem birom soha felvenni a tempot. Jóformán én még abban a szakaszban ragadtam amikor összejövünk, repkedés van, izgatottan várom a találkozókat, mindem mosolya egy "kincs",még "énekelgetek"a tükör előtt ha nem lát mert ködben vagyok, es viszont a másiktol csak a morgást kapom, a féltékenykedést, meg vitákat, aztán végignézem ahogy elkezdenek hanyagolni, ahogy múlik bennük minden.


Én még azt várom mik várnak még ránk, hova megyunk programokra majd, de jo lesz együtt hétvégén, elkezdek edzeni, kivirulok, a masik meg ugyanekkor elkezd tele lenni kritizálással morgással.


Eleinte olyanok miatt pl miért telefonozok, kikkel csetelek.

Es igy apránként belekötnek mindenbe. Pl ha megcsinálom a hajam szépítkezem, ugyan kinek?

Nem bókokat kapok, hanem utálatot olyankor ha adok magamra.


Es igy tovább, aztán elkezdenek tiszteletlenkedni esetekben csúnyán beszélni velem. Általában itt írom le a kapcsolatot magamban hogy na ez se szeret már, ennek is vége lesz :(


Es a lényeg, hogy soha nem tudom így megélni a szerelmet, én még vágyom a nevetésre, összebújásokra, ölelésre, programokra, én még a ködben vagyok, a másik meg jóformán szakít vagy kiprovokálja belőlelm pl a csunya szavakkal stb hogy én dobjam ki.


A nevetés boldogság nem hozhato vissza a masikban csak ideig óráig.


Tanács?



#schumacher kiábrándulás #köd elmúlása
2022. márc. 20. 10:24
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
És elkezdenek kifele is kacsintgatni pl flörtölnek mással.
2022. márc. 20. 10:31
 2/16 anonim ***** válasza:
Hat, szerintem ezek a kapcsolatok ilyen love bombinggal indulnak, amikor indokolatlanul eros érzelmeket és vágyakat élnek meg az emberek, miközben jóformán nem vagy alig ismerik egymást. Ott szoktak megfigyelni hasonlókat, a környezetemben is ezt láttam.
2022. márc. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

De hogyan tarthatna, hogyan lehetne elhúzni a másikban is a love bombingot? Vagy magambol hogyan múlasszam el azt?


Repkedés közben kell szakítanom. A masik meg már szinte utál.

2022. márc. 20. 10:55
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Ennek pont az a lényege, hogy nem egy jó dolog. A tipikusan nárcisztikus és önző emberek csináljak ezt, ez egy amolyan beetetesi időszak, amikor elhitetik, hogy tökéletesek vagytok egymásnak, aztán az idő múlásával módszeresen elkezdik leépíteni az ember önbizalmat. Egy normális kapcsolat nem így kezdődik, a felek ismerkednek, egyre több időt töltenek együtt és meg kedvelik egymást, nem pedig fordítva. Mit szerethetsz elvégre egy olyan emberben, akit nem is ismersz ? Semmit, csak amit bele képzelsz. Olvass utána a love bombing témának, rengeteg cikk van róla magyarul is. Ezeket el kell kerülni, mert legtöbbször sehova nem tartó, toxikus kapcsolathoz vezet.
2022. márc. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
32%
Mondjuk az segítene ha mellettük nem telefonoznál meg chatelgetnél. Ezzel elülteted a bizalmatlanság magját.
2022. márc. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

5 az ilyenek akkor is bizalmatlanok ha telefonom se lenne. Elég hajat mosnom, vagy leborotválnom lent, már abbol baj van. Meg stb.


Amugy ismerkedés után alakul ki. Nem vadidegenek lángolnak egymás iránt.


Eleve ismerősök amugyis. Nem netről szedett udegenek.

2022. márc. 20. 11:36
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Valami gond van akkor azzal, ahogy párt választasz. Az ok nélküli féltékenység és a veszekedés sose jó jel. Lehet, hogy téged eleve ez a típus vonz, aki nagy lendülettel udvarol, látványosan, szép szavakkal ostromol, és ugyanilyen heves akkor is, ha ordítozni kezd. Nektek kell a színház és a cirkusz, különben unatkoztok.

Előbb magadat kell rendbetenni, hogy ne ezt a típust szúrd ki magadnak.

2022. márc. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Rossz pasikkal ismerkedsz. Nálad is lehet valami, ha sorozatosan ilyet vonzasz be.

Nem utána alakul ki, csak az elejèn mèg beetetès van. De akkor is vannak árulkodó jelek, èrdemes lenne jobban figyelni.

2022. márc. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Azokkal ismerkedek csak, akik akarnak is tőlem vmit. Udvarolnak stb.

Érdektelen pasikkal nem foglalkozom, mármint akiket nem is érdeklek.


De nem csupán beetetés. Szerelmesek. Rajongásig. Terveznek. Jóformán el akarnak venni. Visznek mindenhova bemutatnak szülőknek, az összes barátaiknak stb, napi szintű gyakoriságra fokozzák azt, hogy velem lehessenek, én kezdek bízni és repkedni.


Aztán kezdik a kritizálást...:(

2022. márc. 20. 11:57
 10/16 A kérdező kommentje:

És mindig en vagyok az így, aki szerelmesen szakit, es akinek fáj.


ez is problémám.

2022. márc. 20. 12:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!