Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ezt félreértené...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezt félreértené és kezdeményezésnek venné a barátom?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok, barátom 15.

Ha mondjuk fekszünk az ágyon, csókolózunk, és abbahagyom és elkezdem puszilgatni a nyakát. Azt félreértené és esetleg azt hinné, hogy valami mást is szeretnék...?

Megbeszéltük hogy ez még korai lenne, hiszen csak kb. egy hónapja vagyunk együtt.

Ti mit gondoltok?


2010. szept. 13. 21:35
 1/6 anonim ***** válasza:
14 éves vagy, és azért korai, mert még csak 1 hnapja vagytok együtt???? Hova tart ez a mai világ...
2010. szept. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Amúgy is korai lenne 14 évesen. Ezért is félek, hogy félreértené.
2010. szept. 13. 21:41
 3/6 anonim ***** válasza:
51%

Na azért! Ha megbeszéltétek, hogy nicns szex, és van egy kis esze, akkor nem érti félre. Meg ha félre is értette, leállítod. Ha szeret, nem fog haragudni, mivel megbeszéltétek. De azt is vedd figyelembe, hogy az ilyen csók, nagyon izgató, és roppant kellemetlen egy férfinak, ha felizgatják, és nem lesz semmi. Akár még fizikai fájdalommal is járhat.

Első voltam.

2010. szept. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
De minek csókolgatod az ágyban, ha nem akarsz szexelni? Látod ezért k*rvázzák le a nőket, mert csak játszanak más érzéseivel. Ennyit a női érzékenységről.
2010. szept. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
az én barátomnak soha nem volt emiatt fizikai fájdalma.nagyon őszinték vagyunk egymással,elmondta volna. és letudott állni,bármennyire is felizgult. szerintem nyugodtan csókold meg a nyakát:)
2010. szept. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

21:08!

Miért kell egy 14 éves KISLÁNY ilyen jelzővel illetni, illetve a nőket? Nem kéne általánosítani! Pont ezért írt kérdés, mert nem akar neki fájdalmat okozni és nem akarja, hogy félre értse! És 14 évesen szerintem rendben van az, hogy csókolóznak és puszilgatja! Ilyenkor szokták általában megtapasztalni milyen is a csók. De ennél tovább még nem kell menni és ahogy olvastam ő sem akarna! Szerintem ez rendben van és a srác félre érteni letudja állítani, ezzel nagyon is egyet értek! :-)

2010. szept. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!