Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi hiányzik, más ember is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi hiányzik, más ember is unja a kapcsolatát?

Figyelt kérdés

Gyönyörű barátnőm van. Szinte tökéletes. Jó a kommunikáció, a kapcsolat olajozott, közös programok, értékes, közös idő, kölcsönösség, intimitás, empatikus, megbízható, intelligens stb. Ilyenek... Mind megvannak. Viszont! Egy kissé unom. Szeretek vele lenni és szeretem is de egy kicsit kevés. Nem szexelünk házasságig, de minden mást igen. Tudom, a szex nem javítana drasztikus hányadossal azon a bizonyos kapcsolati skálán, mégis, mintha valami hiányozna. Más lányok, nem igazán foglalkoztatnak általánosságban, mégis,mostanában néha azon kapom magam, hogy na, ezzel a lánnyal szívesen kikezdenék...

Szerintem sok férfi vagy srác van ezzel hasonlóképp. Őszintén szólva, egy kicsit "unom a banánt". Ilyenkor mit lehet tenni?

Más értéket kereseni a kapcsolatban??

Alapvezően a boldogság fogalmával van nekem bajom szerintem. Nem tudom, hogyan kell boldognak lenni. Öröm, na az van bőven de nem tudok igazán boldog lenni. Lehet, mert a szexualitás túl sokat jelent nekem? Túl sokat jelent, ha enélkül kissé értelmetlennek érzem az életemet?

Úgy érzem, van valami nagyobb, valami több, értelmesebb dolog az életben, amit meg kell találnom.

Vannak céljaim, igaz egy kicsit takaréklángon evezek mostanában, de szép lassan araszolok feléjük. Vannak jó kapcsolataim, barátaim, jóemberek, akik szeretnek. Mégis, mégis valami hiányzik.

Lehet, hogy nekem kéne saját magamra öregesen rálegyinteni, hogy "Hát, fiatalság bolodság. - vagy -Chhh, kamaszok... Keresi a helyét."?


Köszi az értelmes válaszadóknak! (:



2022. márc. 22. 19:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Pedig a szex meghatározó része egy kapcsolatnak - szerintem. Vágyom a másikra, a szenvedély kiteljesedése a szexben valósul meg, ez egy olyan dolog, ami csak és kizárólag a miénk, és jóesetben ezt is folytonos fejlődés jellemzi, elmélyítheti eléggé a kapcsolatot. Nem mondom, hogy föltétlenül emiatt van az érzésed, de hozzájárulhat.

Én ilyet még nem éltem át, hogy unom a kapcsolatot, esetleg olyat, hogy bár passzolnak az áltlad leírt dolgok, a fő témékban, az emberi részben mégse illettünk össze, esetleg ez lehet még.

2022. márc. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, valami hiányzik, és az bizony a szex lesz. Nem érdemes elbagatelizálni ezt egy kapcsolatban, nagyon is fontos dolog.
2022. márc. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Te akarsz várni a házasságig vagy inkább a lány?
2022. márc. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
82%
Szexelj. Nem is értem. A szex fontos része egy kapcsolatnak. Anélkül persze hogy unod.
2022. márc. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Laylah ***** válasza:
100%
Nem értékeled, amid van, mert megszoktad, természetesnek veszed. Pedig nem az.
2022. márc. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
azóta mizu?
2022. szept. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!