Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom állandóan az exeimrő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom állandóan az exeimről faggat. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Folyton az exeimmel van elfogalalva. Nem akarok beszélni róluk, mert az már a múlt és csak ő van nekem,de állandóan szóba hozza az exeeket és kérdezget róluk. Ha nem valaszolok akkor megsértődik és azt hajtogatja, hogy biztos valami susmus van. Facebookon is rájuk keres, nézegeti a régi bejegyzéseket, mindig felhozza az exeket ha csinálunk valami közös programokat, hogy,, biztos az exeiddel is csináltad" címszóval.... És akkor mondja, hogy velem olyan dolgokat ne csinálj amit az exeiddel!

Emiatt rengeteget köztünk a veszekedés. Többször ugrunk egymás nyakára minthogy kimondjuk egymásnak azt, hogy szeretlek. Ha meg én kérdezek vissza, akkor lezárja annyival, hogy nincs közöm hozzá, de ha én mondom ezt akkor megy a kiabálás... Szexnél is állandóan az exekkel jön, hogy velük biztos többször volt orgazmusom,és hogy velük sokkal jobb volt. Hiába mondom neki, nem így van, mert eddig vele a legjobb az ágyban, de nem hiszi el...

Mi lenne a teendő? Annyiszor beszéltem meg vele, hogy az már elmúlt, és nincs jelentősége, mert őt szeretem halálosan!!

Nagyon fáj, hogy nem képes elengedni a múltat


2022. márc. 23. 08:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Volt ilyen barátom, megőrültem ettől. Nem baj, mondjuk ő is ex lett időközben.😂


Amúgy én mindig az elején közlöm mindenkivel, hogy hanyagoljuk ezt a témát, ha kapcsolatban vagyunk, mert k*rvára nincs kedvem arról beszélni, hogy 2013. május 5-én milyen margarint vett a Sparban az exem és nem érdekel az sem, ha ő kezdené el ugyanezeket a semmirevaló sztorikat.

2022. márc. 23. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
90%
Férfi vagyok, de én se értettem soha, mi jelentősége az exeknek. Annyira vagyok csak kíváncsi a lány előéletére, hogy szűz-e esetleg még (mert akkor nyilván máshogy állok az első alkalomhoz), illetve ha van valami trauma, rossz élmény a múltjában, ami miatt nehezebben oldódik fel, vagy ilyesmi, arról tudni szeretnék. Egyébként nem érdekel hány pasival volt, csak legyen egészséges. Nekem hatalmas red flag az is, ha valaki folyton a saját exeiről beszél, meg az is, ha engem kérdezget a sajátjaimról. Nem akarlak elkeseríteni, de szerintem nincs jövője a kapcsolatotoknak.
2022. márc. 23. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

1#


Pisti és Kati állnak a boltban a polc előtt.

- Milyen márkájú margarint szeretett az exed? - kérdezte szúrós tekintettel Pisti

- Hát ő a Rama-ra esküdött

- Az én exem is mindig azt vett - tört ki Pistiből és a szeme könnybe lábadt

Kati nem állta meg, ő is elsírta magát

- Ugye? Gyere sírjunk együtt...

2022. márc. 23. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

#3:


Besírok ezen.😂😂 De hát nem? xD


Egyszer elmentem moziba egy sráccal és a film végén kinyögte kifelé menet, hogy “Hát ennek az eredetijét az exem olvasta!” és annyi jutott eszembe hirtelen, hogy “Örülök, Józsi, hogy magasan van nálad a léc annyira, hogy nem analfabétákkal kezdesz, de ez most ki a k*rva anyámat kellene hogy érdekeljen?”😅😅😅

2022. márc. 23. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

*Fontos hashtagek maradtak le:


#egészségeskapcsolat #erősszemélyiség #nodepresszió

2022. márc. 23. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

4# Neeee :'DDDD


Amikor egyszerre vagy kiművelt nemzetfia (értsd: metrón demostratíve aktuális divatszart olvasó) alias softboy és egy suttyó paraszt.

2022. márc. 23. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát én is suttyó vagyok, de ilyenkor főleg. Nincs kedvem idegen emberekről megtudni olyat, hogy milyen volt az ágyban, mikor vágta a lábkörmeit, mi a pincsijének a neve…🤷‍♀️ És ezt visszafelé is szeretném elvárni. Szerintem egy kapcsolatban Kati van és Józsi. Nem Kati és Józsi, de bekukucskál itt-ott a Juli, a Karcsi, az Évi, a Laci is.
2022. márc. 23. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyik legszebb élményem ezzel kapcsolatban, amikor az exemmel (csak, hogy ne beszéljünk exekről :D) iszogattunk, és amikor már kezdett eléggé elszabadulni a buli, kimentem a toálettre (na jó, mit finomkodjunk: vécébe okádni). Majd visszajövet ott találtam az ágyban (ő szintén be volt már tintázva) sírt és az exével dumálgatott telefonon. Mondom, drága szívem, magatokra hagylak titeket...
2022. márc. 23. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy rossz vicc, betegesen féltékeny. Először szépen mondanám, hogy hanyagoljuk, másodszor már csúnyán. Harmadszor kuka, nincs szükségem egy mániákusra. Hidd el, ezt a típust jobb messziről kerülni.
2022. márc. 23. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Beteges féltékenység ez szerintme. Hadd ne számoljak már be, melyik exemmel hol voltam és főleg hogy szexeltünk, milyen eredményességgel. Rendkívül ízléstelen ebben vájkálni. Engem főleg nem érdekel a másik előélete ilyen mélységben.

Nem egészséges dolog, hogy ezen pörög. Keressen szűz lányt.

2022. márc. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!