Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom állandóan az exeimrő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom állandóan az exeimről faggat. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Folyton az exeimmel van elfogalalva. Nem akarok beszélni róluk, mert az már a múlt és csak ő van nekem,de állandóan szóba hozza az exeeket és kérdezget róluk. Ha nem valaszolok akkor megsértődik és azt hajtogatja, hogy biztos valami susmus van. Facebookon is rájuk keres, nézegeti a régi bejegyzéseket, mindig felhozza az exeket ha csinálunk valami közös programokat, hogy,, biztos az exeiddel is csináltad" címszóval.... És akkor mondja, hogy velem olyan dolgokat ne csinálj amit az exeiddel!

Emiatt rengeteget köztünk a veszekedés. Többször ugrunk egymás nyakára minthogy kimondjuk egymásnak azt, hogy szeretlek. Ha meg én kérdezek vissza, akkor lezárja annyival, hogy nincs közöm hozzá, de ha én mondom ezt akkor megy a kiabálás... Szexnél is állandóan az exekkel jön, hogy velük biztos többször volt orgazmusom,és hogy velük sokkal jobb volt. Hiába mondom neki, nem így van, mert eddig vele a legjobb az ágyban, de nem hiszi el...

Mi lenne a teendő? Annyiszor beszéltem meg vele, hogy az már elmúlt, és nincs jelentősége, mert őt szeretem halálosan!!

Nagyon fáj, hogy nem képes elengedni a múltat


2022. márc. 23. 08:36
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

"hogy velem olyan dolgokat ne csinálj amit az exeiddel!"

Ok, akkor nem szexelünk többet

2022. márc. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat!!
2022. márc. 23. 10:18
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
16 éves gyerekek vagytok??? Ha meg nem , akkor mi a jó isten faxát keresitek egymás mellett??!
2022. márc. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Mond meg neki, hogy ott vannak a kert hátuljában. És ha még egyszer kérdezget ilyen idegesítő módon, akkor ő is melléjük fekhet.
2022. márc. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Betegesen féltékeny, úgyhogy lépj le mielőbb...
2022. márc. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

"Nagyon fáj, hogy nem képes elengedni a múltat" - A te múltadat.

Miért fáj ez neked?

Sokkal rosszabb, hogy igazából nincs közös jelenetek.

2022. márc. 24. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!