Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom állandóan "pincsizés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom állandóan "pincsizésre nyalásra kényszerít"tudattalan. Hogyan oldjam meg?

Figyelt kérdés

Állandoan fényeztetni akarja velem magát.

Pl elmesél egy két sztorit és kérdezi, ugye milyen vicces volt? Vagy ő ugye milyen jófej?

Vagy összehoz ügyesen 1-2 üzletet es akkor is várja vállbaveregetést hogy milyen profin csinálja a bevételeket. Aztaa


Vagy kérdezi szeretem e meg féltékenykedik, igy állandoan szerelmvallomasokra kötelez hogy szeretlek csak te vagy nekem csak te kellesz senki más higyj nekem meg ezeket kell mantráznom.



Fordítva ő soha nem bókol nekem nem dícsér nem kapok semmiféle önbizalom növelést építést.


Valahogy olyan az egész jelleme kommunikációja hogy szabályosan mar kezdi ugy érezni magát mellette az ember mintha ő lenne vmi cégnél a főnök es folyamat nyalni kéne neki es dicsérteti magát.


Félre nem értendő! Nem fáj annak mondanom hogy szeretlek akit szeretek.


De ez ki van belolem.kenyszerítve hogy szerelmeket valljak meg istenítsem!


Kezdem megalázva érezni magam


De ha elmondanam ezt igy neki hülxének nézne es nem is értené.


Inkább szeretném lereagalni ugy a sztorijait, féltekenykedéseit, hogy nekem ne kelljen ez mellett őt vállbaveregetnem meg istenítem. Nekem ez megalázo igy nyalni folyamat egy pasinak plane ugy hogy viszont én SEMMIT nem kapok. Se egy bók se semmi.



#önfényezés vetítés #dicséret kikényszerítése
2022. febr. 13. 15:13
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%
minek vagy vele?
2022. febr. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:

Exem detto ilyen volt.

Allandoan nekem kellett őt erositgetnem hogy hű vagyok imádom őt. Ő maga az isten.soha nem csalnám meg.



A mostani kapcsolatomban nekem ebbol elegem volt. Megoldas kell!

2022. febr. 13. 15:15
 3/35 A kérdező kommentje:

Hát nem ez miatt 1#

A probléma a kérdés nem pedig a nem problémás teruletek amik viszont mas sracoknal problémàsak


Pelda ő es az ex is egyaránt monogám. Pl ezert is vagyok vele. Mert sok aljadék után megbecsulom már a hű pasikat


Nem errol akarol targyalni

Hanem a gondokrol. Azokat megoldani.

2022. febr. 13. 15:17
 4/35 anonim ***** válasza:
100%

Ez is te vagy? https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__szaki..


Annyira hasonló stílusban van írva a kérdés és hasonlóan követhetetlen a megfogalmazás/gondolatmenet.

2022. febr. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
0%
Amúgy te is dolgozol, vagy ő tart el?
2022. febr. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:

4 abban forditva van ahogy látom.ott a pasi bizonyit.


5 te frusztrált vagy hogy jonnek ide az anyagiak? De ha kerdezed, még èn érzem magam lehúzva. Nalam eszik alszik meg szecualis szolgaltatnom kell ő meg maganak kaparja a gesztenyét. Egy centet is sajnál

2022. febr. 13. 15:32
 7/35 A kérdező kommentje:

*szexuális


Majd ha osszeköltözünk megnézem mit tesz a közösbe.

2022. febr. 13. 15:33
 8/35 anonim ***** válasza:
84%
Ezek után még összeköltöznél vele?
2022. febr. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
87%

"Kényszerít", "ezeket kell mantráznom"

Ne hagyd magad. Miért csinálod?

2022. febr. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
87%

#6


nem kell idegesnek lenned. Nyugodj meg. Egy kérdés volt , hogy ő tart e el, azaz dolgozol e vagy sem.


Mert ha nem dolgoznál semmit ő tartana el, akkor ezeket a marhaságait úgymond valahol jogosan várná, hogy viseld el és istenítsd őt.


De ebben az esetben: te komolyan vele akarsz összeköltözni és leélni az életed???? Fuss, menekülj inkább.

2022. febr. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!