Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van rossz szokása a párodnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van rossz szokása a párodnak pl túl sok PC játék? Okozott lelki terhet neked?

Figyelt kérdés

Mennyi idősek vagytok? Leginkább nőkhöz szólok. :)

N



2022. márc. 24. 01:02
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
100%

#20

Nálunk Elden Ring maraton lesz hétvégén, a Bloodborne kimaradt nekünk xbox-on, csak a nyálunkat csorgatjuk rá. :D Jó szórakozást nektek!

(#19)

2022. márc. 25. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 A kérdező kommentje:

Most ez tréfa??? Vagy komoly??? Csak nézem a kommenteket. Azt hittem vicceltek!


Van hogy 2 órát is..ül a gép előtt vőlegényem.. azt figyelem olyankor: ez kóros e..


Nem várom hogy a szabadnapokon 0-24 ben engem lessen... De ha csak belelátok itthon hogy ennyit ül a széken a monitor előtt.. nekem felfordul a gyomrom. De attól is hogy sok más pár külön vagy együtt kit művel.


:(


Tudom.. lőjjem fel magam a Holdra.


(Nem tudom megoldani..)

2022. márc. 25. 13:44
 23/39 A kérdező kommentje:

*mit

Bocsi elírtam :)

2022. márc. 25. 13:44
 24/39 anonim ***** válasza:
80%

Kérdező, miért ne lehetne komoly? Neked miért fáj, hogy más pár mit csinál? :D

Neked amúgy semmi hobbid nincs? Semmi amit szeretsz csinálni? Sport, olvasás, kreatív hobbi, film, sorozat, AKÁRMI?

2022. márc. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
80%

22.: Hogyha neked pszichés jellegű problémáid vannak a barátod hobbija miatt, kérlek ne házasodjatok össze. Sose fogja feladni a hobbiját, te pedig falra fogsz mászni miatta, ahogy telik az idő, annál jobban fog zavarni.


Mit lehet tenni?

Pszichológus! Járj utána, miért okoz benned ekkora frusztrációt, mert ez nem normális hozzáállás. Amennyiben ez nem opció, keress olyan párt, akinek el tudod fogadni a hobbiját!

2022. márc. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 A kérdező kommentje:
9 év alatt se okozott akkora problémát hogy mit csinál hobbiként a vőlegényem.
2022. márc. 25. 15:49
 27/39 A kérdező kommentje:

Csak érdekelt hogy ez random embereknél hogy van mi az átlagos/más is játszik e!? Stb.. erre vagyok voltam kíváncsi.


Nem úgy okoz bajt hogy rosszul leszek :D csak szerintem: érdektelen haszontalan hobbi. Mint a horgászás :D vagy a ralli nézés stb


Nem tippmixel :D addig nincs gond. Focit mindketten rühelljük :D ez a mákom!


Itt gyakorin minden lélegzetvételre azt írjak mindenkinel h keressen orvost..aha aki 28 500 ft / 55 percért felír mindenkinek olyan gyógyszert h folyik a nyála meg beszélni se tud. Meg ilyesmi.


Hallottam ismerősöktől mi volt aki lelki teherrel dokihoz fordult... 10/9 doki kitette csak felírt vmit. Majd elkért közel 30 ezret 55 percért.


:) Kosz nem.

2022. márc. 25. 15:52
 28/39 anonim ***** válasza:
84%

#27

Ha csak érdekelt, akkor miért szólod le azt aki válaszol??

Nem válaszoltál: neked nincs semmi hobbid?

2022. márc. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
100%
27: Mindenkinek van olyan hobbija, cselekedete, ami kívülálló számára haszontalan. Az emberek többségének azért van hobbija, mert szereti csinálni, relaxál, jó stresszoldó, így hiába nincs számodra kézzelfogható előnye, attól még pozitív hatással van rá.
2022. márc. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 A kérdező kommentje:
Akkor nekem is ilyen hobbim van! Más számára full haszontalan: de engem megnyugtat. :D nem az a lényeg hogy mi,hanem válaszoltam hogy igen van hobbim.
2022. márc. 25. 23:11
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!