Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van rossz szokása a párodnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van rossz szokása a párodnak pl túl sok PC játék? Okozott lelki terhet neked?

Figyelt kérdés

Mennyi idősek vagytok? Leginkább nőkhöz szólok. :)

N



2022. márc. 24. 01:02
1 2 3 4
 11/39 Laylah ***** válasza:
100%
Bizonyos mértékig nem zavar, hiszen én is játszom. De ugyanakkor a túlzásba vitt játék és a saját lelki problémái miatt, amiket ezzel akart elfojtani, ki híján szétmentünk. Azóta a függőséget okozó játékot abbahagyta teljesen, másikkal időnként játszik, jobban figyelünk egymásra, és alapvetően rágyúrt az ügyre, hogy javuljon a helyzete lelkileg is.
2022. márc. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
100%

Együtt xboxozunk esténként. :D


Nem feltétlenül mondanám "rossz szokásnak" de néha a leglehetetlenebb időpontokban találja ki hogy valamit megbütyköl a kocsiján. :D

2022. márc. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
Sokat játszik férjem is. Engem nem zavar, amúgy is én is elvagyok magamban, veletek, olvasok, sok barátom van, ha akarok velük kimozdulok.
2022. márc. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok választ! A párom napi ~1 óráját fixen játékkal tölti.. ha több az ideje akár 2-3 órát, pl ha nem vagyok otthon éppen. Szerintem ez baromi sok de mindenki másképp látja! ☹️
2022. márc. 24. 17:45
 15/39 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez egyáltalán nem sok. Az énidő fontos, hagyj neki teret.
2022. márc. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
100%
Napi 1-3 óra egyáltalán nem sok hobbira, hiszen egy nap 24 órából áll. A probléma akkor van, ha veled nem akar foglalkozni és minden szabadidejét kizárólag játékkal tölti. Amennyiben ez a helyzet nem áll fenn, keress nyugodtan te is valami hobbit, csak napi 1-3 órára. Ugyanakkor ha ez neked fontos egy párkapcsolatban, akkor rosszul választottál párt és keress olyat, akivel boldog vagy.
2022. márc. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
100%

2-3 óra?


az én párom már annak is örülne, ha 6 óra alá sikerülne levinni, ha lenne párom

2022. márc. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 A kérdező kommentje:
Igen kb nagy átlagban 2~ óra jön ki ha jobban átgondolom naponta. Ebben a 2~ órában benn van az is mikor én nem vagyok otthon. Szabadnapokon több..napi 4-5 óra rossz esetben. De átlag hétköznap 2~.
2022. márc. 25. 00:39
 19/39 anonim ***** válasza:
100%

#12 vagyok

Ez sok? Mi 3-4 órát szoktunk, ha aznap nincs más feladat vagy program. :D hétvégén többet is ha rossz idő van.

De amúgy is, napi 1-2 óra a saját hobbira kb. a semmivel egyenlő, nem hogy túl sok..

2022. márc. 25. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
100%

Bárcsak többet játszana párom... 🙄 Megvettük a ps5-öt, és azóta én nyígok, hogy mikor játszik már. Én személy szerint nem szeretek játszani, de imádom nézni, meg beledumálni. Számunkra közös program. Nyilván a jobb, sztorisabb játékok, a póket, meg ilyesmik nem kötnek le.

Egyébként meg neki is és nekem is van külön hobbink. Ő zenél, és vív, én kertészkedek, és rúdsportolok. Mindkettőnk hobbija elég sok időt el tud venni. Ha valami okból kevesebb időnk jut egymásra, akkor megbeszéljük, módosítunk kicsit a beosztáson, hogy több progranot csináljunk kettesben. De én most például alig várom, hogy szombat este, meg vasárnap Bloodborne-ozzunk :D

2022. márc. 25. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!