Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szívesen lennék kapcsolatban,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szívesen lennék kapcsolatban, miért menekülök előlük?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok és eddig egy normális, hosszú párkapcsolatom sem volt, általában mindig miattam lett vége és szinte mindig ugyanaz a forgatókönyv.

Legtöbbször egy, maximum két hónapig mindenki boldog, szerelmesnek érzem magam én is és a párom is, tényleg minden szuperül alakul. Aztán jön a fordulópont, mintha hirtelen bekattanna valami a fejemben. Elkezd idegesíteni, hogy folyton vele kell lennem, hogy folyton keres írásban és telefonon is, hogy túlságosan ragaszkodó, éjjel-nappal rajtam lóg. Mindig megpróbáltam úgy orvosolni a helyzetet, hogy nagyobb teret hagyunk egymásnak, de sosem segített, sőt csak még jobban megerősíti a dolgot bennem, hogy egyedül mennyivel jobban éreztem magam, pedig ez nem teljesen így van és ezzel az "incidenssel" mindig a másik fél szívja meg, holott nem akarok rosszat neki. Végül lelépek.

Szívesen lennék párkapcsolatban, de mindig ez történik és már nem tudom mit tehetnék.



2022. márc. 24. 14:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Erre keresem en is a valaszt!
2022. márc. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
+1
2022. márc. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Valszeg kapcsfüggőket vonzasz be
2022. márc. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem te magába a szerelembe vagy szerelmes. Mindig kell az új az ismeretlen, de igazából nem a lányokat szereted meg, hanem a helyzet izgat. Aztán két hónap után, amikor rájössz, hogy a lány nem olyan, mint szeretnéd, elmúlnak az érzelmek. Szerintem túlságosan is a kulsosegek alapján választasz.


23N

2022. márc. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Persze #4 es, mert az tok normalis , hogy ,idezem a kerdezot ,"Elkezd idegesíteni, hogy folyton vele kell lennem, hogy folyton keres írásban és telefonon is, hogy túlságosan ragaszkodó, éjjel-nappal rajtam lóg" .
2022. márc. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem, nem normális. De ez egyénenként változik. Lehet, hogy neki sok, de másnak ez lenne az alap.
2022. márc. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Lány vagyok egyébként, de értém mit akartok mondani.
2022. márc. 24. 22:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!