Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 8 hónap együttjárásunk után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

8 hónap együttjárásunk után kiderült, hogy a barátnöm 1 héttel a járásunk kezdete után eltutazott az exével és eltöltött 1 estét egy hotelben. Szex nem volt közöttük állítólag, ez a telefonüzenetekböl bebizonyosodott. Ki mit gondol, szakítás?

Figyelt kérdés

Egy 7 éves kapcsolat volt elötte. Után is voltak állítólag lefoglalt utak neki aze exével, de azokat már lemondta. Ez az út még akkor lett foglalva amikor mi nem ismertük egymást. Egyébként elég hiretelen ismerkedtünk meg egy itthoni nyaralás alkalmával.

Távkapcsolatról volt szó, ö Hollandiában én Ausztriában.



2022. márc. 25. 09:48
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Szia! Már csak egy hét, nem három? Persze nem volt köztük együttlét, aha. :D Te el is hiszed? Szakíts vele. Ha nem szakítasz most vele akkor ez a dolog fog titeket szétszakítani. Ha ennyire rávagy kattanva már most , mi lesz késöbb? Ebből sehogy sem jössz ki jól. Sajnállak de én a helyedben szakítanék :( Lelkileg kikészülsz ha vele maradsz.
2022. márc. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
1hetes távkapcsolatban???Nem viccelj már, akkor konkrétan nem is voltatok kapcsolatban. Én lesz.rnám.Egyedül az érdekelne, hogy most mi van köztünk, illetve túlvan-e az exén.
2022. márc. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmi okod a szakításra. Még együtt sem voltatok igazán, a többit meg lemondta.
2022. márc. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálam ez nem verné ki a biztosítékot, ha mondjuk ez 1-2 hónappal a megismerkedésetek után lenne az már necces lenne.
2022. márc. 25. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
aug 7én jöttünk össze, utána el is mentünk 1 hétre nyaralni, aztán 24-én visszament Hollandiába és 27-én történt ez.
2022. márc. 25. 10:10
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez volt már a héten.
2022. márc. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igazából ezek a faktorok most hogy ki hol lakik és ilyenek, full mindegy. Ha nem tudsz bízni benne (adott rá okot vastagon), akkor a kapcsolatnak itt vége lesz.
2022. márc. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!