Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom túl lassú, hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom túl lassú, hogyan szoktassam le?

Figyelt kérdés
Első randin is, vagy egy órát másfelet késett, igaz még a kapcsolat leg… elején vagyunk, de baromira zavar hogy zombi módban él. Sokkal tovább tart neki az alapdolgok is.. mint nekem, például elkészülés.. szimpla felöltözés egy óra körül mozog átlagban. A fürdésről ne is beszéljünk… B*sztatni/noszogatni/szekálni nem akarom mert nagyon érzékeny ha tőlem kap kritikát. Valami tanács? 😭
2022. márc. 25. 21:15
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Egyáltalán nem illetek össze. Jó, hogy ez már ilyen hamar kiderült.
2022. márc. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
21%

En is hasonlo vagyok.

Nekem egyszer az segitett ebben hogy a párom lesz.rta mikor érek oda hozzá du 3 kor vagy ejfelre csak.

Egy ido mulva kapkodtam mert ugy ereztem magamtol veszem el az időt.


De amugy azt külön szerettem benne hogy nem idegeskedik nem rinyál, hanem hagy élni. Nem egyszer köszöntem ezt. Bnőim is ilyenek hogy nem csesznek le, ha kések. Sőt ők is szoktak.


Sőt angliában ug, van ha vmire meghivod van hogy 8 ra várnak ILLIK késni es nem pontban 8 ra menni.



Anya ugy oldotta ezt meg hogy megker engem arra hogy menjek át 5 re, de közli amugy 6 ra vár, de 5 re menjek mert ugy keszuljek MINTHA 5 re kéne mennem. Ez is gyakorta segit!


Megesett hogy borosági tárgyalást aludtam el, maga a bíro hívott, hogy hol vagyok, mert nelkulem nem kezdhetik el, en meg kozoltem, hogy jaj még alszom, inkabb maskor megyek, erre mondta, hogy oké, akkor behozat... Ah mondom, akkor megyek sietek. Ő is tudott motiválni..

Amikor bementem, a tobbiek csak annyit mondtak, tőlem mást nem is vártak..:D


Munkahelyem rugalmas. A főnök mikor hív, eleve ugy kezdi bent vagyok e egyáltalán, vagy mizu, mert van ez meg az, amit meg kene csinálni.


En notorius késő vagyok, probáltam már ebben nyomozni mi bajom lehet.

De belekavarodtam a sok netes infóba. De valami rejtett törődéshiányrol is írtak. Mintha tudattalan igy akarnám felhívni magamra a figyelmet? Valami lelki sérülés okozza.

2022. márc. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
1# tökéletes nem lehet minden… szóval ezért nem válnék meg tőle, szerelem az van, ettől függetlenül.
2022. márc. 25. 22:09
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

3

Csak ugye az majd elmúlik

2022. márc. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyomi vagy! A te bajod hogy elso randin egyáltalán megvartad!
2022. márc. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Tipli
2022. márc. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

En is ilyen lassu vagyok.

De a randimrol nem kesek...

Szardan is ott voltma harom oraval elobb.

A strac nem jott el. Nem szokott eljonni. Szerelmes vagyok bele egy eve.

2022. márc. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!