Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elfogadható? Kétszer próbáltam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfogadható? Kétszer próbáltam egy lánnyal,de mivel én lassú vagyok érzelmileg,de neki sokkal hamarabb kialakultak az érzelmek.

Figyelt kérdés
Ezért én kevés voltam neki, O pedig sok nekem. Rengeteg időbe telik míg megszeretek vkit. Mindig ez volt. Most harmadjára megkerestem és azt mondtam neki,hogy próbáljuk meg újra, de úgy, hogy limitek közé tesszük a dolgokat. Nem mondjuk ki hogy kapcsokat ,csak tali ,szex és így hátha a lány nem fog annyira gyorsan kötődni és én is így kapok időt ahhoz,hogy megszeressem az én lassú tempómban. Ez így elfogadható lenne ?
2021. dec. 5. 17:02
1 2 3 4
 1/36 A kérdező kommentje:
* de mivel én lassú vagyok érzelmileg , ez köztünk sok konfliktust szült
2021. dec. 5. 17:03
 2/36 anonim ***** válasza:
100%
Neki nem. Hagyd békén.
2021. dec. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:
Belement végül is. Azt mondta, próbáljuk meg, mondtam ,hogy próbáljon változtatni magán és hagyjon nekem időt
2021. dec. 5. 17:06
 4/36 A kérdező kommentje:
Én tudom hogy jó lenne nekem ez a lány csak érzelmileg el vagyok cseszve.
2021. dec. 5. 17:06
 5/36 anonim ***** válasza:
100%
Leírásod alapján te minimális elkötelezettség nélküli szexpartnert keresel. Méghozzá gerenictelen módon és most szivatod meg azt a buta kislányt harmadjára.
2021. dec. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
100%
Érzelmileg el vagy cseszve de azért szexre jó? Inkább legyél (magaddal is) őszinte, hogy nem akarsz tőle komolyat. Ha annyira az lenne a probléma, hogy több időre van szükséged, akkor azt nem egy titkos (hiszen nem vállaljátok fel) szexkapcsolat keretében tennéd. Ne hülyítsd szegényt.
2021. dec. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer megtalálod azt a lányt, aki mellett nem veszel észre mást és rövid idő alatt meg tudod szeretni.


A lány akiről most írsz nem kell neked igazán. Engedd el..

2021. dec. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:
Nem hülyitem !!!! Tényleg így van !!! Sok idő ,mire megszeretek vkit ,de ő szart se adott nekem időt erre. Pár hónapot voltunk együtt ,nekem.minimum.1 -1.5-2 év kell hogy megszeressek vkit.
2021. dec. 5. 17:26
 9/36 A kérdező kommentje:
Nem.tudok rövid idő alatt megszeretni senkit ! Ne akarjátok megmagyarázni mit érzek és mit nem !! Amit leírtam ,az úgy van !!!!
2021. dec. 5. 17:27
 10/36 anonim ***** válasza:
100%

Szerelem nálam is lassan tud kialakulni, ennek ellenére nem nevezem a kapcsolataimat szexkapcsolatnak. A másik érzelmei meg nem attól függenek, hogy te minek nevezel valamit.

Ha el tudod képzelni, hogy idővel érzelmek alakuljanak ki iránta, akkor kezdjetek rendes kapcsolatba, aztán alakul ahogy alakul. Pont az együtt töltött idő, a közös élmények révén tudnak kialakulni érzelmek.

2021. dec. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!