Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg sok ez a súly neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg sok ez a súly neki?

Figyelt kérdés

Barátnőm 73 kiló 168-170 centihez. Amíg nem állt mérlegre, addig nem volt ezzel baja. Most, hogy ezt megtudta, félig a külseje miatt, félig az egészsége miatt akar fogyni. Én a külseje miatt nem szeretném, mert így szeretem, az egészsége miatt pedig szerintem nem szükséges. Persze ettől még hagyom neki.

Mit gondoltok, sok ez a súly neki?


2022. márc. 25. 23:57
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
42%

#7



White Metamorphosis lett.....



37F incel

2022. márc. 26. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Igazából a testkép az ami számít. Rengeteh ilyen kép van a neten ami azt bizonyítja, hogy pl 60 kg-al (most csak mondok valamit) lehet valaki tök puhi átlag testalkat, de akár nagyon izmos-szálkás is. Meg közte x átmenet. Szóval az sem mindegy.


Pl nekem is kell fogynom, diétázom is, de mivel egyébként régóta csinálok súlyzós edzést ezért izmosabb is vagyok mint az átlag.

Szóval a kg az csak egy viszonyítás.


Minden esetre: ha fogyni akar, az ő dolga, az ő teste. Persze kell hogy a párunk is tetszetősnek találjon, de az az elsődleges hogy ő jól érezze magát a bőrében.

2022. márc. 26. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ha az életében meg sem mozdult és ahhoz a "testalkatához" lett mostanra 73 kg, akkor lehet sok, de ha világ életében sportolt és nagyobb az izomtömege, akkor tök normális (az izom sűrűsége nagyobb, mint a zsíré). Testzsírt/tükröt/centit érdemes nézni, nem a puszta súlyt.
2022. márc. 26. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
2. Ez hülyeség
2022. márc. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!