Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek olyan házasságról ahol fél évente vagy évente 1 szer van együttlét?

Figyelt kérdés

11 éve vagyunk együtt, abból 7 éve házasok.

Van egy 5 éves kislányunk.

Az utóbbi években nagyon ritka lett az együttlét, lecsökkent fél évente egyre, tehát évi 1-2alkalom.

A párom olyan beállítottságú, hogy nem igényli gyakran.

Ő a kapcsolat elejétöl ilyen volt.

Tehát a legelején is heti 1 vagy 2 hetente 1 alkalom volt.

De én elfogadtam ezt.

Tehát valahol "érthető", hogy ennyi év után még kevesebb van.

Na, de ezt a jelenlegi helyzetet nagyon kevésnek találom.

Nem azt várom, hogy hetente vagy havonta legyen, de nem hiszem, hogy ne lehetne pl.2-3 havonta összehozni.

Mert ha én elfogadom, hogy ő ilyen, de neki is kellene ilyen téren hozzám alkalmazkodni és közös nevezőre jutni.

Mert úgy gondolom azért még fiatalok vagyunk.(36, 40)

Próbaltam vele erről többször beszélni, mindig jött az ígérgetés, hogy változtat, de semmi, max.minimális valtozas.

És a fáradtságra van fogva, amit bizonyos szintig megértem, de van egy határ.

Es szerintem ez már mindenre rányomja a bélyegét, több a feszkó, veszekedés.

Nincs intimitás, csók sem.

Max.puszi

Kislanyunk nevelése nem egyszerű (Adhd gyanú)

De ugy gondolom ez nem indok arra, hogy teljesen elhidegüljön ilyen téren a 2 fél.


2022. márc. 27. 18:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ennek annyi.
2022. márc. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha mind a két félnek megfelelne így akkor oké.

Így viszont ez a kapcsolat szerintem zátonyra fog futni

2022. márc. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem fáradság, hanem érdektelenség. Havonta 1x már csak lehetne energiája 1/2 óra élvezetre.

Beszéljetek róla, ha benne van párterápia sem ártana, mert így tönkre fog menni a kapcsolatotok.

2022. márc. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez édes kevés
2022. márc. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
10%
Tinderre regisztralsz es keresel olyant akivel többet szexelsz. A kapcsoaltotok ugyse errol szol, akkor meg biztos a parod se fogja zavarni
2022. márc. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyen esetben azt nem értem, hogy akkor félévente egyszer meg már minek. Akkor már jobb, ha egyáltalán nincs.
2022. márc. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

te a nő vagy, vagy a férfi?


számomra jelenleg elképzelhetetlen hogy (ha nem egészségügyi az ok) ilyen ritka szex mellett kiegyensúlyozott maradhassak


mi is 10 éve vagyunk együtt és főleg azért is fontos a szex, mert az minőségi idő együtt, akkor van idő csókolózni, ki lehet szakadni a mókuskerékböl és csak egymásra figyelni


neked ezzel a helyzettel is hosszútávon fenntartható a kapcsolat? ha igen, akkor tarts ki, ha nem, akkor lehet érdemes minél hamarabb kilépni

2022. márc. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
83%
Hat nekem a jelenlegi kapcsolatomban a heti 2 is kevés (nő vagyok), de már a havi 1 nél is gondolkodnék hogy akarnam e a kapcsolatot...
2022. márc. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem kevés, hanem konkrétan semmi.

És nem is kapcsolat...

2022. márc. 28. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!