Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan 'kéne' kinéznie egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan 'kéne' kinéznie egy 4-5 éves párkapcsolatnak általánosságban?

Figyelt kérdés

Törvényszerű, hogy 2-3 év után elmúlik a szerelem és egy kölcsönös tisztelet/szeretet lesz belőle? Hogy nincs már izgalom, csak az unalmas hétköznapok?

Nálatok hogy néznek ki a hétköznapok? Pl bókok, randik, stb?

Gyerek nincs, csak mi ketten.

Nem mondanám magam tapasztalatlannak, de 2 évnél hosszabb kapcsolatom még nem volt, ezért ebben jó lenne ismerni mások hozzáállását.


2022. márc. 27. 18:25
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
93%
Kérdező, lehet a nem megfelelő ember is nyilván, de sokszor inkább a tudatos egymásra odafigyelés hiánya. Az, hogy elmentek-e kirándulni, elmentek-e egy koncertre, kiöltöztök egy randira egy jó étterembe, beszélgettek-e egymással, mind tudatos döntések eredménye. Vannak időszakok, amikor ezek maguktól is jönnek, pl. egy sikeres időben, tavasszal, jó időben, boldogságban. És vannak azok az időszakok, amikor megesz minket a fene mindenért IS. Na, ilyenkor kell úgy dönteni, hogy nem az ágyban döglünk, nem a telefonon lógunk, nem nyálcsorgatva bámuljuk a tévét, hanem egymással foglalkozunk. És persze kettőn áll a vásár: ketten kell így dönteni.
2022. márc. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
10-es igen, én is csak gyakorin olvasok ilyeneket, a valóságban pedig egyetlen egy párt ismerek, akik 10+ év után is halálosan szerelmesek, mindenki más meg unalmas kapcsolatban van. Azt viszont meg tudom erősíteni, hogy a drámával együtt jár az izgalom, de kinek kéne ilyen áron?
2022. márc. 27. 19:08
 13/15 anonim ***** válasza:
84%
Szóról szóra azt tudnám leírni, amit a #10 írt.
2022. márc. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
94%

Hát nekem a szüleim 70-en felül is biztos, hogy szerelmesek. Vagyis szoktak csak úgy ölelkezni, csókolózni, bókolni egymásnak, ugratni egymást. Tehát állítom, tapasztaltam, hogy van ilyen. Járnak színházba, koncertre, vannak közös és külön barátaik, programjaik is. Persze szoktak néha egymás agyára is menni, s elvonulnak duzzogni az egyik az egyik sarokba, másik a sarokba... aztán újra szent a béke.

Szerintem hullámvölgyek mindig vannak, belebukik az, aki azt várja, hogy ne legyenek és magától maradjon minden ugyanolyan, csak a kérdés, hogy meg tudtok-e újulni, vagy elkanyarodtok egymástól. De az a szép, működőképes, amikor végül kölcsönösen egymásnál keresitek a megoldást, és nem külön-külön küzdötök.

2022. márc. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
93%
Én onnan tudom, hogy jó emberrel vagyok együtt, hogy 5 éve tart, de bolondulok érte. Változunk, mozgalmas az életünk, mindig nem unjuk magunkat, így egymást sem. Nekem kifejezetten kényelmes az a biztonság, amit egy hosszú kapcsolat ad. Rengeteget beszélgetünk, hosszú sétákra megyünk, vagy össze bújunk egy film előtt. Mindent megbeszélünk, sosem veszekedünk durván, nincs ajtócsapkodós anyázás, max kisebb, higgadtan kezelhető viták. És fontos, hogy nem nyomjuk el egymást, külön is töltünk időt, persze együtt is nagyon jó, de néha külön is kell barátokkal lenni. A szex olyan dolog, hogy ami jó, az jó. Nem könnyű olyat találni, akivel teljesen passzoltok, de ha ez megvan, akkor nem lesz unalmas. Sőt, minél jobban ismered, annál jobb. És nem csak mondom, hogy szeretem, hanem ezt is érzem, boldog vagyok, össze illünk. Nem párt találni nehéz, hanem ápolni, gondozni a kapcsolatot, tenni érte, hogy működjön. Nagyon nem lenne jó, ha már 5 év után nem működne, ennél hosszabb távúak a tervek. Egyébként szintén együtt élünk kb az elejetől, gyerek nincs (tervben sincs).
2022. márc. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!