Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak eszméltetek már rá erre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak eszméltetek már rá erre?

Figyelt kérdés

Van egy kapcsolatom 7éve. Együtt jártunk, össze költöztünk és jöttek a szürke hétköznapok ( amivel nincs semmi baj egyértelmű dolog). Telt múlt az idő, (benne hullamvolgyek) aztán egyszer csak arra eszméltem hogy együtt vagyunk mindrnki tette a dolgát, de nem tudom megmondani miért us vagyok még vele..


Nektek is jutott ilyen eszetekbe kapcsolat alatt?


2022. márc. 28. 15:58
 1/4 anonim ***** válasza:
79%
Ezt miért nem vele beszéled meg?
2022. márc. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
48%

"Van egy kapcsolatom 7éve. Együtt jártunk, össze költöztünk"

Gondolom oka van annak, hogy nem nejedként írsz a párodról. Ha nem érzed, persze ne házasodj, de nekem nőként 7 év járás után lelombozó lenne, ha nem lenne jegygyűrű az ujjamon.

2022. márc. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem eszméltem még rá ilyenre, mert nem csak úgy élek bele a világba felnőttként, hanem foglalkozom úgy magammal, mint a párkapcsolatommal. Évek után is minden nap teszek érte, hogy boldog kapcsolatban legyek, egyéni és kapcsolati téren se rekedek meg egy szinten, van fejlődés.
2022. márc. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Hogy voltam e ennyire tudatlan ilyen hosszú ideig?

Nem.

Kamasz korom óta tudatosan élek.

2022. márc. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!