Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez tényleg igaz? Elérhetetlenn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez tényleg igaz? Elérhetetlennek lenni, ez a megoldás? Ha elérhetetlen vagyok, nem fog a visszájára sülni? és egyedül fogok maradni örökre?! Link, lent.

Figyelt kérdés
[link]
2014. szept. 8. 21:04
 1/7 anonim ***** válasza:

ezek a hülye női magazinok...

de az igaz hogy férfiért harcolni nem szabad. sosem fogják értékelni

2014. szept. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Harcolni egyáltalán nem szabad. Ha valami nem megy hiába erőlteted. Minek is harcolnál?
2014. szept. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
De elfog sülni a visszájára. Ne legyél az egód rajba, és ne menj bele ilyen hülyeségekbe.
2014. szept. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
De, a visszájára fog elsülni. Hosszasan nem küszködnék egy lányért, akin nem látok pozitív visszajelzést. Az viszont tetszene, ha egy lány küzdene értem.
2014. szept. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én lány vagyok. Küzdöttem sokat egy férfiért, vagyis nem konkrétan érte, hanem az ő boldogságáért és mégis elhagyott. Rengeteg terhet levettem a válláról, amiben tudtam segítettem neki és mindig elérhető voltam, ha márcsak elfingotta magát én ugrottam. Ez lett volna a gond?
2014. szept. 9. 16:49
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem ez is lehetett a gond. Hasonló volt a helyzet nálunk is, igyekeztem mindent megadni neki, még dolgoznia sem kellett, elég volt, hogy itthon segített mert kerestem annyit. Hozzászokott, és elkezdett kevesebbet törődni a kapcsolatunkkal. Nemrég végül úgy döntött, mégis elmegy dolgozni, és ott öszejött az egyik kollegájával. Gyorsan szakítottunk. A harcolni érte dolgot úgy értettem, hogy a figyelmet kell fenntartani. Ami legyen kölcsönös.
2014. szept. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ezt én is olvastam, és meg is kérdeztem egy fiúismerősömet, hogy tényleg így van-e... azt mondta, igen. Hogy ha egy nő hajt egy férfira, azzal a dolog elveszti a varázsát. Inkább arra kell törekednie egy nőnek, hogy a férfi akarjon ráhajtani. Legalábbis ő ezt mondta.

Ez azért nem azt jelenti, hogy elérhetetlennek kell lenni. Bár van valami nagyon vonzó az elérhetetlen emberekben... én sokáig egy ilyen embert szerettem, reménytelenül.

2014. szept. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!