Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet az hogy bármivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet az hogy bármivel próbálok a barátom kedvére tenni mindig a visszájára sül el, és csak mérgesebb lesz?

Figyelt kérdés

Minden héten minimum 4 napon főzök, tehát mindennap tud meleg ételt enni, valamint olyanokat főzök általában amit ő szeret. De ezzel is mindig van valami gond, drága húst vettem, ő nem ezt a fajta vajat szereti, “ettem már ennél finomabbat”, inkább rendel egy pizzát, és ha szomorú vagyok hogy megromlik az étel amivel dolgoztam, akkor ne picsogjak.

Vagy pl mondom hogy látom fáradt, nézzünk valami filmet, és ha meg merem említeni hogy én is fáradt vagyok, vagy egyszer én alszom el, akkor mindig jön a vita hogy az én munkám nem is fárasztó, és hogy mennyivel kevesebbet keresek, de persze váltani nem akarok, mert “szeretem”, viszont drága dolgokat veszek (amikor csak a saját fizetésemből éltem akkor is ezeket vettem…). A hétvégén pl vettem egy csokor virágot, mert tetszett, szép és tavaszi, erre kiakadt hogy biztos a szeretőmtől kaptam. Teregetés, és vasalás közben anyuval telefonáltam, és leszúrt hogy nem tettem le amint hazaért csak köszöntem meg adtam egy csókot és folytattam. Már nagyon rosszul érzem magam, mert valahogy azt érzem mindenért én vagyok a hibás, ha valamit pont ő szúr el, az is rám van visszavezetve. A múltkor levett egy tányért a csöpögtetőről, és kicsúszott a kezéből mert vizes volt, kihoztam neki a seprűt, és mondtam hogy mindenkivel megesik, erre leszúrt, hogy ha előbb mosogatok el, akkor ez nem történik meg. Olyan jól indult 2 éve, de az elmúlt időben ilyen lett. Szerintetek mit csináljak? 26N



2022. márc. 29. 00:04
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Kár belé a párterália. De leírás alapján amúgy se lenne benne. Cuccolj, lépj le, tiltsd mindenhonnan, és soha-soha-soha többé szóba se állj vele. Kritikán aluli ez a tag.
2022. márc. 29. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Ez a pasi egy nyomorult, nem ér meg semmi belefeccölt energiát. Mondom úgy, hogy nem vagyok híve annak, hogy az ember azonnal dobja el a kapcsolatát. De ez egy bántalmazó, gonosz gyökér. Előre megjósolom, hogy a párterápiáért is te leszel a hibás…
2022. márc. 29. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
36%

Amúgy az intimitás, szex az rendben van?

Jól működik?

Heti hány X?

2022. márc. 29. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Hát mostanában gyakrabban van, de sokkal személytelenebb lett, leginkább csak “gyors menetek” kb napi szinten.
2022. márc. 29. 06:48
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok egy dobjuk ki azonnal ha elromlott tipus, de ezt a f**t úgy repiteném a francba miutan a kritizalt kajámat a fejére boritottam hogy csak na
2022. márc. 29. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
0%
Én biztos furcsálnam. De ha sex van az jó. Akkor talán nem másik nő van.
2022. márc. 29. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

Megpróbálhatsz beszélni vele, hogy változtasson, talán sikerül rendbe hozni. De ezek alapján eléggé végét járja a kapcsolat.


Amúgy meg ha főzöl vmit vkinek az alap h azt eszi, hacsak nem allergiás vagy utálja a dolgot és ehhez még járni se kell.

2022. márc. 29. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szakíts, ennek semmi értelme, felőröl téged idegileg. Jól látszik, már most behálózott, ha te magadtól nem érzed a problémát. Olvasd el objektív szemmel, mit írtál ide, képzeld azt, hogy a húgod/barátnőd/unokatesód írta... Te ezután jó szívvel mondanád azt, hogy maradjon még és próbálkozzon?
2022. márc. 29. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Javaslom nézd meg youtubon a Tejföl című rövid videot,és gondolkozz el rajta.
2022. márc. 29. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
48%
De gyűlölöm az ilyen, végletesen ostoba hozzáfűzéseket, mint a #8. Értelmes emberek között ez a kérdés nem kérdés. Ez csak a párbeszéd hígítása híg ürülékkel.
2022. márc. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!