Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha ő csinál vmit amit nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ő csinál vmit amit nem kéne, elkezd velem veszekedni. Hogyan lehet ezt megoldani?

Figyelt kérdés

Ha pl flörtölt vkivel es latja rajtam hogy nekem nem tetszet, elkezd féltékenykedni rán, engem ler.bancozni, és ordítos viták lesznek és magyarázkodnom védekeznem kell.

Vagy ha pl ágyban csődöt mond(neki ez kudarc), akkor is nekem esik, hogy én biztos több pasival akarok lenni egyszerre és megint hatalmas veszekedés van.


Szóval ha vagy vaj van a fején, vagy önmagával problémája van, MINDIG rajtam vezeti le.

Hogyan lehet megoldani azt hogy normálisan kommunikáljon?



2022. márc. 29. 07:41
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Nárcisztikus tünet. Ez nem fog változni.
2022. márc. 29. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Hány évesek vagytok?
2022. márc. 29. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
O a legnormalisabb? Arra meg nem gondoltal, h nem masokat kene megvaltoztatnod, hanem magad, hogy normalisabb ferfiakat keress?
2022. márc. 29. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

10#

Igen, kezd ilyen lenni az egész, hogy még "az ő bűneiért is nekem kéne bocsanatot kérnem"


És komolyan nála csak rosszabbak voltak az exeim, javarészt hűtlen senkik.

2022. márc. 29. 08:54
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem túl jól választasz. Minek maradsz benne ilyen kapcsolatokban, miért küzdesz hülyékkel? Gondolod, majd megváltoznak,majd te megoldod? Álom.
2022. márc. 29. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Nárcisztikus. Ezen a pszichológus se segít. Az egyetlen jó megoldás, ha elhagyod. Amennyiben ez nálad nem opció, mert egy érzelmi bántalmazó impotens a legjobb, aki horogra akadt, akkor sok boldogságot!
2022. márc. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!