Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha ő csinál vmit amit nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ő csinál vmit amit nem kéne, elkezd velem veszekedni. Hogyan lehet ezt megoldani?

Figyelt kérdés

Ha pl flörtölt vkivel es latja rajtam hogy nekem nem tetszet, elkezd féltékenykedni rán, engem ler.bancozni, és ordítos viták lesznek és magyarázkodnom védekeznem kell.

Vagy ha pl ágyban csődöt mond(neki ez kudarc), akkor is nekem esik, hogy én biztos több pasival akarok lenni egyszerre és megint hatalmas veszekedés van.


Szóval ha vagy vaj van a fején, vagy önmagával problémája van, MINDIG rajtam vezeti le.

Hogyan lehet megoldani azt hogy normálisan kommunikáljon?



2022. márc. 29. 07:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Önbizalomhiányos.

Megoldani? Ezt nem neked kell megoldani, hanem neki. Ha pedig képtelen dolgozni egyedül magán, menjen pszichológushoz. Ha pedig nem látsz benne egyikre se hajlandóságot, akkor kár vele lenned.

2022. márc. 29. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

A megcsalók is ilyenek. Hogy azért mert ők lépnek félre lehordják bántják a párjukat.


Nem érdekel az önbizalomhiánya. Az érdekelne engem hogy ne támadjon nekem, ne üvöltözzön velem pláne azért nem ha hő a hülye.

2022. márc. 29. 07:49
 3/16 anonim ***** válasza:
87%
Oke, de miert vagy vele? Magadbak koszonheted. Kereshetnel am normalis tarsat is.
2022. márc. 29. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
És még ő a normális. Az exek után még ő viszi a pálmát.
2022. márc. 29. 07:51
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha szerinted sem normális, akkor mégis, miért nem hagyod el?
2022. márc. 29. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Mert irtam az exek még nála is rosszabbak!!! Más egyeb tulajdonsága miatt meg van becsulve.


1 problemam van vele. Problemamegoldasom vagyok.

2022. márc. 29. 07:55
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ügyesen!

Ha időd engedi, járj el önvédelmi tanfolyamra is, ez a mentalitás gyakran jut el a tettlegességig, akkor jól jöhet majd.

2022. márc. 29. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Ezek szerint valamiért bevonzod ezeket a mentális betegeket. Akkor neked is kéne önismeret mielőtt újra párkeresésbe kezdessz.
2022. márc. 29. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Te sehogy nem tudod megoldani. A hiba az ő készülékében van. Állhatsz a fejed tetejére is.
2022. márc. 29. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Manipuláció.

Sosem fogja beismerni ha hibázik, a végén az ő bűneiért is neked kell bocsánatot kérned.

Eldöntheted, hogy mennyi időt pazarolsz egy emberre, aki nem szeret és nem tisztel.

2022. márc. 29. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!