Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális hogy tőlem kér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy tőlem kér állandóan pénzt?

Figyelt kérdés

Már elég sokat adtam a páromnak, csak mert átérzem amikor nincs az embernek semmi pénze. Már elkezdett dolgozni de eddig semmit nem kaptam vissza, de folyton ígérgeti.

Már többször szóltam neki és mindig lehordott, hogy én egy pénzes nő vagyok, mert állandóan a pénzel nyaggatom és akkor keressek egy pénzes pasit. Én akkor is adtam neki amikor megsajnáltam... Tudom én vagyok a buta, de nem akarom veszni hagyni azt a sok pénzt

Szükségem van nekem is arra a pénzre


2022. márc. 29. 20:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, bár nem tudom mekkora összegről van szó és mire "költötte" éppen el.
2022. márc. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
30%
És most mi ezzel mit csináljunk?
2022. márc. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Addig fog kérni és ígérni amég neked semmi nem marad.


A nőket szidják hogy a pénzre mennek, de a férfiak sokkal rosszabbak. Azok támadnak, ha a nő nem ad. Könnyebb mint dolgozni.

Bár ha már elkezdett, akkor talán nem jársz így. De ne adj neki többet. Én milliókat buktam így.

2022. márc. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Azt már te nem kapod vissza..
2022. márc. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
76%

Tanulópénz. Soha ne adj senkinek. Ha tudod milyen érzés pénz nélkül lenni, akkor minek adtál a palidnak? Hogy ő ezt az érzést ne tudja meg?

Másrészt minek neki pénz? Miért nem ment el dolgozni, ha meg nem dolgozott, az ÁS-segélyből telik mindenre, ameddig nem talál melót.

2022. márc. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Addig fog kérni, amig bedolsz neki.

Mar az elso utan nem szabadott volna ujra penzt vagy kolcsont adni.

Aztan ne csodalkozz ha otthagy teged...

Te meg le lettel huzva... :)

Latszik hogy tapasztalatlan vagy

2022. márc. 30. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos a pénz mégis tanulopenz volt.

A te hulyeseged miatt.

Fogadd el, hogy megtortent

2022. márc. 30. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Tanulópénz. Az életben nem kapod vissza. Ellenben figyelj oda arra, hogy innentől egy fillért se adj neki!
2022. márc. 30. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%
Ismerős helyzet mindig adtam én is a exemnek pénzt mit kaptam érte? Hogy megcsalt
2022. márc. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az már régen rossz, ha támadólag áll hozzád ha rákérdezel, és még te érzed magad szarul mert visszakéred, ami a tied. Vedd észre, hogy kihasználnak és lépj ki a kapcsolatból. A pénzt viszont nem valószínű, hogy visszakapod. Ha nagy összeg, akkor valami polgári pert lehet indíthatsz ellene.
2022. márc. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!