Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális hogy tőlem kér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy tőlem kér állandóan pénzt?

Figyelt kérdés

Már elég sokat adtam a páromnak, csak mert átérzem amikor nincs az embernek semmi pénze. Már elkezdett dolgozni de eddig semmit nem kaptam vissza, de folyton ígérgeti.

Már többször szóltam neki és mindig lehordott, hogy én egy pénzes nő vagyok, mert állandóan a pénzel nyaggatom és akkor keressek egy pénzes pasit. Én akkor is adtam neki amikor megsajnáltam... Tudom én vagyok a buta, de nem akarom veszni hagyni azt a sok pénzt

Szükségem van nekem is arra a pénzre


2022. márc. 29. 20:06
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Azt a penzt buktad.
2022. márc. 31. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!